Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Átlagos külsejű de buta férfi...

Átlagos külsejű de buta férfi bejön a nőknek?

Figyelt kérdés
Tehát aki nem szép,nem is ronda,nem okos,viszont buta.Az ilyen típus bejön a nőknek?31/F

2023. jan. 3. 22:54
A kérdező szavazást indított:
A nőknek elég ha egy pasi csak átlagos kinézetű,nem kell hogy okos is legyen
Valamelyik nőnek bejön,valamelyiknek nem.
Vagy nézzen ki jól,vagy ha már csúnya, legalább legyen okos.
A nőknek a jól kinéző,okos pasik kellenek,másokról szó sem lehet.
38 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én annyira nem vagyok ronda.Talán van esélyem egy barátnőre.Az hogy buta vagyok nem nagy dolog.Nőkbe is vannak buták és valamelyiknek mégis Adonisz külsejű palija van.Reménnyel telve tekintek a jövőbe.
2023. jan. 3. 22:56
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó,igaz 31 évig nem kellettem a kutyának se,de lehet hogy most jön egy fordulópont.Bízni kell a jövőben,így lehet kibírni a jelent.
2023. jan. 3. 22:58
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Sőt,meg egy csúnya és buta férfi is bejöhet egy bomba alakú nőnek.Erre varrjál gombot.Önbizalom legyen ez a lényeg.
2023. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Én nem jönnék össze ilyen férfivel.
2023. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy a nő is buta. Okos nőt ez zavarni fog, de egy buta nővel tök jól meglesztek.
2023. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
#4 Gondolom neked 130 az iq-d és különlegesen szép vagy, szóval válogathatsz. Ja nem. :D
2023. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

#6

Nem értem, hogy miért személyeskedsz.

Egyrészt van egy elég széles skála, amin nem csak a "buta" és a "zseni" van (sőt, a legtöbb ember a kettő között helyezkedik el), másrészt a külső egy szubjektív dolog.

A párommal vonzónak és intelligensnek tartjuk egymást: előbbi magától értetődő, míg utóbbi több módon nyilvánul meg. Például rendelkezünk normális vitakultúrával, több forrás és a tapasztalataink alapján alakítjuk ki a világlátásunkat, használjuk a józan paraszti eszünket, na meg értünk a munkánkhoz és a hobbijainkhoz.

2023. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Értem, csak nem kérdeztem.
2023. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy téged sem kérdezett senki, méregzsák. ;)
2023. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

#8:

Akkor legyél büszke a két piros nullácskádra, hatökör. ^_^

2023. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!