Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne szorongj...

Mit csináljak hogy ne szorongjak ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Eppen mélyponton tart az életem,megszakadt 2 szorosabb baráti kapcsolatom és a párommal sem mennek jól a dolgok,nem tudom feldolgozni hogy el akar hagyni,a sok csunya dolog után amit velem csinált én ragaszkodom hozzá

Ami lehet azert is van mert rettegek a magánytól...

Igazából csak ő van nekem,nincs családom es ha elhagy teljesen egyedül maradok....ettől annyira szorongok hogy enni sem tudok pár falatnál többet,nincs kedvem semmihez sem,nem tudom hogy tudnék ebből kilábalni,ugy erzem egyedul nem megy semmi,de amint van velem valaki megnyugszom és nem szorongok


2023. jan. 8. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak a szakemberek. Egyedül nem fog menni.
2023. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem ismerkedsz? Miert nem építesz fel vmit magad köré?
2023. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Amíg egy olyanhoz ragaszkodsz,aki kihasznál, bánt,vagy nem úgy érez,ahogy szeretnéd,addig nem lesz változás.

Magaddal szemben legyél korrekt és ne alkudj meg soha,senkiért és semmiért.Nem arra van az élet,hogy gumigerinccel hajladozva vegetáljuk végig.

Lehet,hogy barátaid is azért nincsenek,mert a kapcsolat miatt elhanyagoltad őket.Megunták és nem foglalkoznak veled.

A párod pedig ráérzett erre,és ő diktálja a zenét - neked pedig erre kell táncolni.Amíg csinálod,elviseled,addig semmi kilátás.

2023. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék ismerkedni de nincs hol. Ahova járok dolgozni nem a korosztalyom jár,máshova meg nem járok jelenleg.
2023. jan. 8. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus. El tudsz lenni ideiglenesen egyedül, most is egyedül vagy, még tanácsot is láthatatlan idegenektől kérsz, és most még kínzatással is egybekötve. Hát a szabad önállóságot nem lehet ezzel egy napon említeni. A szüleid tettek tönkre, de már felnőttél, és magadért vagy felelős.
2023. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Fhuu.. hogy élnéd te túl egy dzsungelben, egy sivatagban, vagy esetleg egy őserdőben vagy szigeten? Szedd már össze magad és legyél már egy kicsit önmagad.
2023. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Barátaim nem a párom miatt nincsenek...

2 szoros barátságom volt,az egyikukkel 2-3 naponta talalkoztunk es ott bukott meg a dolog hogy egyik nap megbeszeltuk elutazunk kirandulni,elozo nap este mondta hogy faradt nincs kedve,megertettem mondtam hogy semmi gond,aztan masnap mondta hogy megis menne,mondtam neki jo rendben menjunk,aztan megint kitalalta hogy neki nincs kedve de lehet megjon meg,erre mondtam hogy azt hittem akkor nem megyunk aztan megsertodott

1 hetig nem beszeltunk,majd latom hogy letiltott egy kozossegi oldalrol,rakerdeztem miert tette,annyit mondott,hogy ő hisztizett es ennyi,azota sem beszelunk...

2023. jan. 8. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek új barátok még ilyen fiatalon. 35-40 felé már nehezebb. Jól kell keresni es választani, hogy kit enged közel az ember.

Introvertált ember előbb-utóbb megtalálja, hogy mi az amivel, jól el tudja tölteni a magányos napjait. Egy hobbi pl.

2023. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!