Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is itt,akinek nincs...

Van más is itt,akinek nincs kedve kimozdulni a lakásból mert nem kíváncsi a sok hülyeségre,ami odakint zajlik?

Figyelt kérdés
Három napja ki sem mozdultam a lakásból szilvesztert újévet is itthon töltöttem egyedül.Kaja van,innivaló van,gyógyszerek megvannak,minek menjek ki?Hogy lássam a sok f*szagot ami odakint megy?31/F

2023. jan. 2. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Nem jó napokig egyedül egy lakásban
Nincs azzal semmi baj,ha napokig ki se mozdulnk otthonról
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
A világon nem csak "f##szságok" vannak.
2023. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most ha kimennék az utcára csak a sok egykedvű, szomorú embert látnám,meg a kiabáló,hangos embereket.Meg a sok okoskodó embert,meg a sok plazacicat,kell ez nekem?
2023. jan. 2. 13:38
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha pénteken nem kellett volna dolgozni menni akkor se mentem volna sehová.De amint letelt a munkaidő,siettem haza,azóta itthon vagyok a négy fal között.
2023. jan. 2. 13:39
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Otthon talán látsz mást magadon és a falakon kívül?
2023. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4 nem.De elvagyok itthon.Eszek,iszok,szedem a gyógyszereim,tévézek,netezek,alszok.Ebből áll egy napom.Egész héten szabin vagyok,úgyhogy lehet hogy egész héten ki se fogok mozdulni a panelból.
2023. jan. 2. 13:42
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

A stílusod alapján nekünk, többieknek is jobb, ha nem mászkálsz közöttünk.


Szóval ez így ideális állapot; tartsd fenn.

2023. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
A szobanövényeim tartalmasabb életet élnek, de ha neked ez így jó, akkor hajrá.
2023. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is így vagyok, de leginkább azért, mert rühellem a zajokat, és a hangoskodást, a legtöbb ember pedig képtelen normális hangerőn létezni. Akinek jó kedve van az hangosan vihog, akik beszélgetnek azok olyan hangosan teszik hogy 50 méterre vagyok tőlük de már én is tudom hogy a Terike terhes a Zsombortól, akik panaszkodnak azok is olyan fennhangon mintha az egész utca kíváncsi lenne a nyomorukra, akik meg csendben battyognak azok általában hangosan nyögdécselnek és sóhajtoznak fájdalmukban. F*szom akarja ezt hallgatni... Ha kimegyek akkor csakis a természetbe, ott viszonylagos csend és béke van.
2023. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha emiatt most az a tévképzeted lenne magadról, hogy te felsőbbrendű vagy csodabogár vagy emiatt, akkor van egy rossz hírem számodra
2023. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért egy hosszú sétára elmennék legalább.Szívnék egy kis friss levegőt aztán 1 óra múlva hazamennek.Ha 1 órára kimész,23 órát még mindig a lakásban tolthetsz.
2023. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!