Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megmondom egy nőnek 10...

Ha megmondom egy nőnek 10 perc ismeretség után hogy le akarok feküdni vele úgy hogy nem vagyok jóképű és el is vagyok hízva mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sokan úgy vannak vele,ahogy én is,hogy meglátnak egy szép nőt és akár azonnal is szexuális kapcsolatot létesítenének vele.Na de ez lehetséges egyáltalán?Vagy ahhoz nagyon jól kéne kinézni?Hogy azt mondja valaki 10 perc után egy nőnek hogy menjünk az ágyba és az el is megy vele?Vagy akármilyen jól is néz ki a pasi a nő nem fog egyből lefeküdni vele?31/F Lilla

2023. jan. 8. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Bunkóság 10 perc után azt mondani egy nőnek hogy le akarunk vele feküdni
Lehet neki mondani, legfeljebb azt mondja nem.
Csak akkor mondjon ilyet egy pasi ha tudja magáról hogy jól néz ki
Semmiképpen sem szabad 10 perc után ilyet mondani egy nőnek
42 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Az a Lilla a végén nem tudom mi engem nem úgy hívnak:D
2023. jan. 8. 12:00
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Te hülye vagy??
2023. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
zaklatónak néznek!
2023. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Vannak helyzetek,amikor lehet ilyet mondani.Pl.diszkóban,amikor a csaj is csak dugna.Vagy szextárskeresőzéskor első randin.Vagy pl.fesztiválon amikor mindenki részeg.De ha nem érzed,hogy mikor lehet egy ilyet mondani,akkor veszett ügy,nem fog menni.Egyébként nem mondanám így ki,csak éreztetném.Sokkal jobb taktika szerintem.


A kinézet mellett fontos a viselkedés is.Határozott,laza,de céltudatos,humoros viselkedés.És nyert ügyed van.

2023. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Szó nincs rá, milyennek tartom az ilyen "férfiakat".
2023. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
De úgy nézne ki hogy 10 percig beszélgetnénk általános dolgokról majd 10 perc után mondanám neki:ne haragudj de nagyon tetszel,le szeretnék feküdni veled."
2023. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Akiben ilyen kérdés felmerül feltételezem nem nagyon volt még kapcsolata.

Egy randin nem illik ilyet mondani, persze lehet mondani, az a csaj aki meg rögtön a legelején rábólint az olyan is. Nem kell ahhoz discoba menj hogy találj olyat.

2023. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

4-es vagyok.


Hihetelen számomra,hogy ennyi,a csajozásban béna férfi van.

Kérdező,hány éves vagy?

2023. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a prostikon kívül nincs más megoldás ha valaki gyorsan akar szexhez jutni.Muszáj végigmenni a szamárlétrán mert azonnal úgyse fognak szexet adni.
2023. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Örökre szűz maradsz ezzel a csajozós dumával. Még az is elképzelhető, hogy kapsz egy pofont a csajtól.
2023. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!