Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már olyan,hogy levelezett...

Volt már olyan,hogy levelezett itt valaki olyannal,akivel ugyanabban a városban laktak de mégsem találkoztak?

Figyelt kérdés
Én most egy olyan lánnyal levelezek,,akivel ugyanabban a városban lakunk.Hogy fogunk e találkozni,nem tudom.

2021. febr. 7. 02:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük egymást egyébként személyesen,mert nem kicsi a város ahol lakunk és más körökben mozgunk.
2021. febr. 7. 02:10
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én drukkolok nektek,ha jó minden akkor szerintem mindenképpen érdemes lenne találkozni vele.

Sajnos én mindig jó olyan emberekkel ismerkedtem meg akik jó messze laktak tőlem.

PL Vajdaság,Székelyföld,Kárpátalja,Felvidék, Veszprém, Debrecen stb..

2021. febr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Dolgoznak, aztán otthon maradnak, nem tudnak/tudunk eljárni szórakozni
2021. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Volt legalább 4nővel, de persze ebből 3estben mindkét fél már családos volt, szóval ebből ne vonj le következtetést... De szerintem már alapból a nők nagy része csak szórakozik a neten. De remélem neked összejön. 43f
2021. febr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, egyszer találtam itt olyat aki legalább ugyanebben a megyében lakik de végül vele se lett találkozó.
2021. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!