Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nincsennek barátaim. Nincs és nem is lesz barátnőm. Nem ertek szinte semmihez. A hobbi választások nem mennek. Vagy megunom vagy nem tudom meg csinálni. Próbáltam rajzolni nem ment. Probaltam figurakat kesziteni papirbol de az se ment.

Van valaki hasonló hozzam? Ürességet és kétségbeesést érzek? Te mit csinalnalsz, hogy ne bolondulj meg?



2023. jan. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyen, suliban tudsz ismerkedni.
2023. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hány éves vagy!
2023. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én futok, úszok, és lovagolok. Úszás és lovaglás inkább csak akkor, amikor pénzem is van rá (kb hetente egyszer fér bele az úszás is és a lovaglás is). De futok minden nap 5 km-t a kutyámmal. Amióta kutyám van, a többi kutyással sokat beszélgetünk. Sokat segit, próbáld ki.
2023. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, ha gondolod barátkozhatunk, ha hasonló korú vagy.

18F, Vp

2023. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Harminc is elmúltam mar jóval. Munkahelyen ugyanazok a munkások vannak szinte mindig...ritkán vesznek fel új munkásokat. A 90 százalékuk nem az én korosztályom.

Faluban lakom. Itt se igazan vannak akikkel lehetne ismerkedni. Idős emberek a legtöbbjük.

2023. jan. 9. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!