Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert vagyok ilyen?

Miert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

26 eves lany vagyok es igenis vagyom valakire aki szeret, de az a baj, akinek en kellek o nekem nem az esetem es ez igy forditva. Atlagosnak tartom magam. Sot neha alatta.. de attol meg fontos, hogy tetszen valaki. Baratkozni is nehezen tudok, ha mar tarsasagban vagyok akkor inkabb ulok csendben. Viszont ha kettesben valakivel beszelgetek akkor az mas. Szeretnek ebbol

kitorni es nem mastol fuggeni.. de nem megy.


2023. jan. 10. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Milyen az eseted?
2023. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Na itt most majd betalál minden jött ment faszi az biztos és előadják majd, hogy ők segíteni akarnak. (ne menj bele ilyenekbe itt).

Amit leírtál az alapján kijelenthető, hogy elég introvertált vagy te is, ezzel nincs is baj. Miért nem próbálod meg olyannal aki csak egy kicsit is tetszik? Lehet nem full az eseted de lehet a végén vele érzed majd magad a legjobban. Előző párom nekem sem jött be első ránézésre, aztán adtam neki egy esély és egyre szimpatikusabb lett mind kívül mind belül.

2023. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Simán introvertált vagy. Lassabb a tempód, tobb idő kell a bizalomhoz. Ez jó, kevesebb rossz döntést hozol.

A tul sok ember a társaságban szetforgácsolja a figyelmet, csak a figyelem csapongására alkalmas legtöbbször. Több kapcsolódás van, erősebb, ha csak par ember figyel egymásra. Erősebb a kötelék az interakció alatt.


Nincs semmi baj, légy büszke erre, hogy ilyen vagy. Ne hagyd magad lehúzni olyanok által, akik ebből semmit nem éreznek. Ne hagyd, hogy rád kényszerítsék, ami nekik jó. Légy tudatos a saját tulajdonsagaidról.

2023. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De szerintem ez sem annyira jo, amilyen vagyok... Egyedul erzem magam.. sokat csalodtam en is, de lehet hogy az en hibambol.

Introvertalt hm.. lehet, de valamikor meg tok mas vagyok. Meg valamikor akivel eloszor beszelek elmondok neki nagyon sok mindent amihez igazabol semmi koze

2023. jan. 10. 13:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Néha jobb egyedül mint olyannal akivel csak kényszerből vagy mert hiányzik mellőled valaki.. Az ilyen kétségbe esetten kell valaki magam mellé és keresek is kapcsolatok sose végződnek szépen..
2023. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Senki sem robot, persze hogy hangulatfuggo is. De kenyelmetlen helyzetben, csak magaba huzodik vissza az ember.

A jelenlegi tarsadalom hatranyosan kezeli altalanossagban az introvertaltsagot. Az extrovertáltsagot jutalmazza.


Ez nem fog igy maradni mar sokáig, mert nagyon nem egyensulyi a helyzet.


Ismerd meg onmagad, kedveld meg magad, ra fogsz jonni, sok amit hatranynak gondoltal, kesobb elonnye valik.


Most is beszelgetsz, ez is jo, megbecsulendo.


Jo lesz a vége, hidd el. Csak türelem, belátás, önismeret, nyitottság kell.

2023. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokszor jobb elmondani egy idegennek, mint hogy ismerosok tudjanak olyan dolgokat az emberrol, amivel visszaelhetnek. Ez siman introvertalt dolog. Sok kell a baráti bizalomhoz. Az idegen meg nem szamit, nem tud bajt okozni.


3,6

2023. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan így vagyok. Ezért nem szeretem a nagyobb társaságokat. Emellett mindig az van, hogy akivel összejöhetnék az vagy az ország másik végén van, vagy másik országban, távkapcsolatot meg nem akarok.
2023. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Nem az esetem" azt mondod néha átlag alattinak tartod magad, akkor ne legyenek magasabb igényeid, úgy egyedül maradsz
2023. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs azzal baj ha vannak igényei. Amúgy meg inkább egyedül mint a rossz személlyel
2023. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!