Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálnak azok a hétvégén,...

Mit csinálnak azok a hétvégén, akiknek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Anyukajuknal vannak.
2023. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Vannak barátaim, de most nem tudunk találkozni, van, aki külföldön él most, stb.


Amúgy olvasok, japánul tanulok, webdesignt tanulok, kutyával sétálok (bár itt most vacak az idő, szóval inkább csak alszik), festek-rajzolok-horgolok-más kézműves dolgot csinálok, sütök-főzök (ma yakisoba lesz a kaja, lassan neki akarok állni), nézek valami dokumentum filmet (tegnap a Harry-Meghan sztoriról), mellékesben angolul tanítok...


Annyi mindennel el lehet ütni az időt. Sosem értettem azokat, akiknek csak az az elfoglaltság, hogy valahova elmennek a haverokkal.

2023. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudod elképzelni?
2023. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már szüleim sem élnek.

Így telik pl.ez a hétvégém:

Szombat délelőtt aludtam. Délután túlóráztam.

Ma reggel 8-kor keltem. Havat lapátoltam. Hoztam be tűzifát, begyújtottam. Reggeliztem. Megetettem a két macskámat. Elpakoltam a házban. Most fogok ebédelni. Utána megyek bevásárolni. Utána hajat mosok. Folytatom a sorozatomat, vagy a megkezdett könyvem. Még nem döntöttem el. Ha addig esik még, akkor megint havat lapátolok. Vacsora. Fürdés. Alvás.

Ennyi.

44N

2023. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Barát nélküli emberként hétvégén is ugyanazt csinálom mint hétköznap:zenét hallgatok, sétálok, eszek, iszok, meg persze alszok délig, esetleg a tv-ben filmet nézek
2023. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2-es a te helyzeted nem ugyanaz. Neked vannak barátaid, csak épp nem találkoztok. Azokra voltam kíváncsi, akiknek nincsen szociális hálójuk.
2023. jan. 22. 12:47
 7/19 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi a választ!
2023. jan. 22. 12:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Gyakorizok, netezek, eszek, várom a hétfőt. Letolom a hetet és ez a körforgás megy tovább.
2023. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Könyvet olvasok, netezek, takarítok, sorozatot nézek. Ha jó idő van, az udvaron vagyok.

Szombaton ez jó az egész heti munka után. Vasárnap már sokszor unalmas.

Hiányoznak a barátok és a társas programok. Hiába próbáltam bebeszèlni magamnak, hogy milyen a csend meg az egyedüllét.

28N

2023. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
*hogy milyen jó a csend
2023. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!