Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ötvenéves kor környékén...

Ötvenéves kor környékén hogyan lehetne új közösséget, barátokat találni? Hobbit, bármit ami egészséghez, és a boldogabb napokhoz hozzájárul? Hogyan lehetnék vidámabb, derűsebb?

Figyelt kérdés

Mindig megtaláltam az egyszerű pillanatokban az örömet a szépséget. A barátságaim tartalmasak voltak és nem voltam közösségek hiányában sem.

Mostanra mintha minden elkopott volna. Úgy ítélem meg, hogy az életutam sok helyen rosszul alakult. Látom benne a jót is, de azért alapjában véve elrontott életnek látom. A közösségek elkoptak és mindenki elfoglalt. A jelen napjaimat a házimunka, munka és a kamaszgyerekeim nevelése tölti ki. Jó lenne még találni mást is, amit jó várni, ami feltölti az embert. Sok minden érdekel, kíváncsi, játékos, érdeklődő vagyok, de kicsit mostanában depisebb és reményvesztettebb.



2023. febr. 1. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom! Ha szeretnél, írj privátot.
2023. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Minket,ötveneseket már leírtak.Temetni való sz..nak tartanak mindenhol,jövőtlennek és útban levőnek.

Aki elvált,vagy özvegy,annak pedig esélye sincs új társat keresni,hiába mondja az ellenkezőjét a sok okos coach,meg látnok.

2023. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A neten vannak olyan oldalak, amelyeken országosan is szerveznek igényes programokat, pl. kirándulás Budán, vagy társasjátékozás Pécsen stb. Ezekre többnyire olyan emberek mennek el, akik egyébként nem ismerik egymást, esetleg valamelyik korábbi programon találkoztak már. Érdemes lehet megpróbálni.


Hasonló cipőben járok, én is keresem a lehetőségeket.

2023. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van egy Meet Up nevű applikáció is, nagyon jó szerintem. A Covid idején egy évig Angliában éltem, ott- ha nem lett volna covid- kisvárosban is sok jó dolog volt, sétától a társasozástól kezdve mindenféle. Itt ugyanezen az applikáción még Budapesten is alig látok valamit..
2023. febr. 1. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Túracsoportok?

Facebookon is vannak szerveződések. Legyen szó kisebb kirándulásról, vagy nagyobb túráról, ezeket rendszeresen hirdetik a megfelelő csoportokban, és bárki csatlakozhat, akár ismeretlenként is.

Ez sok mindent egyszerre ki tudna pipálni abból amit írsz a kérdésben, az új közösségtől a barátokig, de ezen kívül az új hobbit természetjárás formájában, de még az egészséget is, mivel tényleg jó hatással van testre és lélekre is a kirándulás. Jut eszembe, a hangulatra is nagyon jó hatással van a természetjárás, szóval a derűsebb és vidámabb kitétel is teljesülne :)

2023. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont így vagyok. Hobbit azt találhatsz könnyen bármikor. Inkább az új kapcsolatok kialakítása, programok jelentenek gondot.
2023. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzem. Hobbi az van, de az emberek/kapcsolatok el kopnak.

Merész kérdés... Volna kedvetek beszélgetni, ha másra nem is lenne jó, de támogatni, ötletet adni egymásnak...?

2023. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen persze, nekem igen!
2023. febr. 3. 18:43
 9/12 A kérdező kommentje:

Leírom, hogy engem mi érdekel/miket szeretek -hátha tud valaki kapcsolódni

természet, filozófia, társasjátékok, fotózás-fotók, filmek, kiállítások, séták, kávézás, evezés, bringázás, beszélgetés jó kérdésekről témákról...és úszás, utazás, más kultúrák, társadalmi kérdések, életutak.. egyes koncertek, Leírhatjátok ti is, hátha találunk közös pontokat..

2023. febr. 3. 23:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne egy ilyen társaság. :)

A felsoroltak közül a társasjáték, filmek, kiállítások, séták, kávézás, beszélgetés, társadalmi kérdések, koncertek érdekelnek.

Szegeden élek, de jó társaság, jó programok érdekében szívesen utaznék, valamint szívesen szerveznék programot Szegedre.

2023. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!