Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok aludni, pedig 7-kor...

Nem tudok aludni, pedig 7-kor kelek. Valami tippek, hogy aludjak, vagy legalább ha keveset is alszok, frissen keljek?

Figyelt kérdés
Ma nagyon magányos napom volt, nem fáradtan le, nem tudok aludni. Ráadásul én h()lye laktózérzékenyen megettem egy kinder tejszeletet este. Most meg hányingerem is van picit és puffadok. Amolyan pánikérzet is van rajtam, mert már azon pánikolok, hogy úristen, hogyan fogok felkelni reggel és emiatt se tudok aludni.
2023. febr. 24. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
A pocid is rossz és pánikolsz is. Sajnos erre nincs recept, bele kell törödnőd, hogy holnap fárasztó napod lesz. De legalább péntek.
2023. febr. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, olyan vagyok, mint akit kimostak. 4 körül aludtam el. De a hasam szerencsére már nem fáj, csak fáradt vagyok. :/
2023. febr. 24. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!