Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy mentálisan sérült nő és...

Egy mentálisan sérült nő és egy férfi aki szorongásra hajlamos.. ebből milyen kapcsolat jöhet létre?

Figyelt kérdés
A férfiben sok harag, fájdalom, szeretethiány. A nőben szintén. A nőben önutálat, önbizalomhiány, szeretethiány... De érdeklődnek egymás iránt. Talán sajnálják is egymást. A nő nagyon érzékeny, és az érzelmei dominálnak nála. A férfi nem túl érzelmes. De a nő azaz én, azt reméli hogy talán őt fogja tudni szeretni. Azt remélem hogy engem szeretni fog. Azt látom rajta hogy nagyon boldogtalan!

2023. febr. 26. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Katasztrófa.

Mintha a szüleimet írtad volna le.

2023. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek? Van közös hobbi, érdeklödési kör?
2023. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti recept egy bántalmazó kapcsolatra.
2023. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Harmincon felüliek. 3. Melyikük fogja bántalmazni a másikat?
2023. febr. 26. 23:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit érzek iránta.
2023. febr. 26. 23:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Miota vagytok együtt? Milen az együtt töltött idő?
2023. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért ne maradj vele, mert sajnálod. Tipik olyan kapcsolat, hogy te adsz magadból, de vissza alig kapsz valamit, de inkább semmit.

"A nő nagyon érzékeny, és az érzelmei dominálnak nála." ez most t jelent? Mindenen behisztizel, meg féltékenykedsz, túlreagálsz?

2023. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még nem vagyunk együtt. Csak méregetjük egymást. Sajnálom őt, de félek előre. Majd meglátjuk, hogyan fog közeledni, ha egyáltalán ráveszi magát. Eléggé visszahúzódónak látszik. Talán ha majd beszélek vele, azzal talán még nem tesszük tönkre egymást. Nem mer még köszönni sem. Két évvel ezelőtt irkáltam neki a facen hogy szeretem meg hogy én elfogadom a kisfiával együtt is. Nem válaszolt egy betűt sem. De nem tiltott le, hanem törölte az egész face profilját inkább. A múlt héten viszont elkezdett bámulni, én úgy tettem mintha nem is látnám. Pedig jó lenne a szemébe nézni. 😍
2023. febr. 27. 00:09
 9/13 anonim ***** válasza:

#4 Nyilván nem lehet általánosítani, bla bla, de a szorongás és a harag olyan érzelmek egymásnak, mint az olaj és a tűz. Az ilyen ember sosem nyugodt. Mellé meg tegyél egy olyan társat aki önbizalomhiányos, és (nem sértésből, de) lelkileg gyenge, és akkor garantáltan mindketten tovább csúsznak a lejtőn.


Ha valami olyasmiről fantáziálsz, hogy együtt majd meggyógyítjátok egymást, hiszen mindketten tudjátok hogy mennyi szenvedéssel jár az élet, vagy mittudomén, akkor azt talán jobb lenne elengedni. A tévhittel ellentétben egy kapcsolat ritkán változtat meg valakit; amilyen érzelmi kolonccal mész bele, azt azután is hordozni fogod. Benne nem lesz kevesebb harag akkor sem, ha te mellette leszel, max csak egy boxzsákot biztosítasz neki, akin kiélheti a frusztrációját (nem feltétlenül fizikai erőszakra gondolok). Ha pedig ez tényleg megtörténik, akkor te csak még jobban meggyűlölöd magad.


Az ilyen lelki/mentális gondokat az embernek magának kell megoldania.

2023. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen macska-egér harc nem vezet sehová. Már az elején xar.
2023. febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!