Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire megyek a becsületességemm...

Mire megyek a becsületességemmel ha se pénz,se nő nincs?

Figyelt kérdés
Nem lopok,nem csalok nem hazudozok mégsem velem bújnak ágyba a jó csajok.Hol itt az igazság?31/F

2023. márc. 10. 13:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom, de lophatsz, csalhatsz, attól még nem fogsz kelleni egy nőnek sem. Szar ügy, de van ez így.
2023. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit értesz normális ember alatt? Aki csóró és arról rinyál, hogy csóró ezért nincsen nője, az minden, csak nem normális.
2023. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"El kell engednem hogy lesz nőm meg hogy egy igazságos országban fogok élni.Azt hiszem ez a megoldás."



Egyetlen, változtatást szorgalmazó javaslatra se reagáltál, gondolom nem véletlenül, csak a magad elképzeléseit hajtod.



Nyitsz és próbálkozol, ez a megoldás.

Nem menekülsz ilyen elképzelésekbe, hogy "züllött, rosszfiú, bántalmazó, van nője", "jófiú vagyok, nincs nőm" stb.

El kell engedned az elképzeléseidet, amelyeket alkottál magadnak.

Valószínűleg önbecsapás és kudarckerülésből építettél ilyen illuzorikus elképzeléseket.

Nagy valószínűséggel a négy fal közt ülsz és ilyen gondolatokat táplálsz magadban, azt gondolod mindent tudsz.

A gondolataid olyanok, amelyekkel azt próbálod alátámasztani, miért nem érdemes bármit tenni.

Ezek a gondolatok sehova se vezetnek, csak szenvedést okoznak.


Ha próbálkozol, akkor nem tudhatod mi lesz, de a bizonytalanság az számodra valószínűleg rémisztőbb, mint a napi "biztos rossz". Tudod, hogy rossz, hogy holnap is rossz lesz, de azért se mersz változtatni. Ha meg ilyesféle gondolatok az eszedbe jutnak, előzetes elképzelésekkel biztosan elveted: "hú akkor majd az lesz hogy kinevetnek", "megaláznak", "jajj hát hogy mernék odamenni", "mit szólnának", "a kiszemelt biztos nem egyedül lenne", stb...

2023. márc. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kb. az itteni Detti férfi kiadásban.

Összepasszoltok...

2023. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
38%

A kettő, a csajozás és a becsuletesnek levés nem függ össze. De még a pénztelenség és utóbbi sem. Lehetsz úgy is becstelen, hogy nincs pénzed. Jomagam 50hez közel, hónapról hónapra élek, semmim nincs, pénzem alig. Mégis az elmúlt 28 évben rövid idoszakoktol eltekintve mindig volt mellettem csaj, akikkel baromi jókat krtam. És nem gyenge csajok, sőt! Nem voltam sok nővel, (kb 10) mert a hosszú távú, komoly kapcsolatokat preferáltam mindig is.

Lehet nem jó helyen keresgélsz a másik nemet illetoen?

2023. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező! Ahhoz, hogy válaszoljak neked, a külsődet kell tudni először, mert ez alapján döntenek a nők!


Hány cm vagy és hány kg?

2023. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Jo tanács: ne másoknak akarj megfelelni hanem magadnak.
2023. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!