Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire megyek a becsületességemm...

Mire megyek a becsületességemmel ha se pénz,se nő nincs?

Figyelt kérdés
Nem lopok,nem csalok nem hazudozok mégsem velem bújnak ágyba a jó csajok.Hol itt az igazság?31/F

2023. márc. 10. 13:48
1 2 3 4
 21/37 NTBS ***** válasza:
87%
Mennyországba kerülsz.
2023. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
97%

Gondoltam, éreztem hogy a javaslatokra nem fogsz reagálni:


"Ez a jofiú típus nem jön be a nőknek.Engem hülyének,bénának tartanak a nők.Ennyit értem el a becsületességemmel."


Fantasztikus hogy ennyire ismered a nőket, az összes magányos, veled egykorú nővel beszéltél?

Elképzeléseid vannak, negatív elképzeléseid.

Az önsajnáltató ember pedig nem tud szórakoztató lenni. Mit mondanál valakinek, aki közeledne? "jajj el se hiszem hogy tényleg szimpatikus vagyok, lehet hogy csalódást okozol jajj de félek"...


Kérd pszichológus segítségét.

2023. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%
Egy normális ember azért becsületes, kedves, és hasonlók, mert számára ez a természetes, nem is érti, miért cselekedne bárki másként. Ezért (is) ez tulajdonképpen alap, mint hogy tudsz lélegezni, senki nem fog azért lefeküdni veled vagy milliós állást ajánlani neked, mert normális vagy.
2023. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%
Azt írod, hogy már sehogy sem próbálkozol a nőknél. Akkor mégis mit vársz? Képzeld, mindenki találkozik elutasítással, olyannal aki nem akar vele lenni. Ezen tovább lép az ember és próbálkozik. Kb 0.00009% az aki nem megy át ezen, csak a többség mást is csinálj az önsajnálaton kívül
2023. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%

Azannyát, a kérdező becsületes, csak így tovább!

Most jó?!


Az ellenőr is mindenkit megdicsér, hogy becsületes, akinek van bérlete, így működik az élet, ugye? Sőt az ellenőröknek mindig szexelniük kéne mindenkivel, akiknek érvényes bérletük, jegyük van, mert becsületesek...

2023. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%

Veled egyidős nő vagyok.

Az, hogy nem vagy bűnöző, az az abszolút minimum minimuma. Most ezen mit kellene ujjongani? Én sem vagyok az, nagy dolog.


Ha unalmas vagy, az nem azért van, mert senkit nem késelét még meg, meg nem lopsz. Az önsajnálatot senki nem szereti. Senki nem a terapeutád akar lenni, egy kapcsolat nem erről szól.

Mi érdekel? Mi a hobbid? Ha valakivel bérmiről beszélgethetsz, akkor mia az? Milyen filmeket szeretsz? Milyen könyvet olvastál utoljára? Milyen kajákat szeretsz?


Senki nem arra kíváncsi, hogy mi a nyomorod, meg hogy mennyire rossz neked.

2023. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

elolvashatod az alábbi kérdést és a kapott válaszokat, azokat megfogadva segíthetsz magadon.

Felismerheted, hogy az alább linkelt kérdező miképpen pattintja le a segítőkész válaszokat, mert elképzelt valamit a négy fal közé zárkózva és az alapján teljes meggyőződéssel a magáét hajtogatja és nem lehet rábeszélni hogy próbálkozzon.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2023. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
83%

Én ahogy megfigyeltem a becsületes, tisztességes embereknek is és az alávaló, sunyi, hazug alakoknak is van párkapcsolata.


Tehát ez nem befolyásoló tényező.


Az, hogy dolgozol és nem vagy bűnöző, az önmagában kevés ahhoz, hogy nőhöz juss.

Először is abba kéne hagynod az önsajnáltatást és fejleszteni magadat testileg, szellemileg, szociálisan.

Ha nem egy teleszart búvárruha a tested, nem vagy igénytelen, van valami érdeklődési köröd, meg egy normális munkahelyed, akkor már lesz önbizalmad ismerkedni.

A nő nem jár alanyi jogon minden férfinek, meg kell küzdeni érte...

2023. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
El kell engednem hogy lesz nőm meg hogy egy igazságos országban fogok élni.Azt hiszem ez a megoldás.
2023. márc. 10. 19:26
 30/37 anonim ***** válasza:
92%

Mert az ország hibája, hogy neked nem mennek dolgok. Amerikában nyilván csilliárdos lennél és minden nap más 20 éves brazil szupermodellt dugnál.


Ja nem, ott sem mennél semmire, mert nem az ország a hibás, hanem te nem vagy hajlandó semmire, csak siránkozni. Ennyi.


Szépen megkérdeztem, hogy mi érdekel, miről beszélnél szívesen, mivel foglalkozol szabadidődben, de még csak válaszolni sem voltál képes.

Ez nem egy kérdés. Te csak nyilvánosan rinyálni akartál és ehhez kerestél közönséget. Megkaptad. Semmi válasz nem tetszett, mert nem hízelgünk neked, meg sajnálunk.


Így nem is érdemelsz többet.

2023. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!