Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs elegetek ebből az...

Nincs elegetek ebből az életből, ebből az elviselhetetlen könyűségből?

Figyelt kérdés

Munkanélküli lettem.

Akkor ma dolgozok a kertben beszrt a láncfürész, a fűnyíró is.

És ezek ilyen kis dolgok, mégis a sokadik meg tudja törni az embert.

Semmi értelmét nem látom a folytonos küzdésnek. Hogy állandón nekiinduljak.

Azt tapasztalom, hogy minden üres és értelmetlen. Hasztalan telik el minden napom. Keresek munkát de nem hívnak vissza, sehova. Tényleg már minden munkára jelentkeztem. A szakmámba nem kellek mert ebben az országban minden kapcsolatok alapján, haverok alapján megy. Nekem meg nincs kapcsolati tőkém.


Annyira elkeserítő ez az egész. Lányoknak se kellek, mert nem vagyok vonzó. Pedig ha a lány viszontszeretne, aki tetszik máris lenne értelme az életnek. Legalább egy kicsi. (Sose volt barátnőm.)


Próbálkozom minden téren, küzdők de semmi. Már abban is egyre kevésbé hiszek, hogy a halál után van élet, van lét. Sose kaptam szeretet az életben anyámon kívül. Sose kaptam a munkámra dicséretet de persze mindenhez jó pofát kell vágni, meg kussolni kell mert aki ilyenekről beszél az negatív, lehúzós embernek lesz bélyegezve.



2023. márc. 19. 19:05
 1/6 anonim válasza:
88%
Lehet most úgy érzed hogy értelmetlen az élet de ez meg fog változni, lesz ez jobb is, vannak apró örömök az életben!! Mindig lesz szar időszak de az idő segít!
2023. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én évekig szívtam az életben, keményen melóztam, sok áldozatot hoztam (néha akaratomon kívül is), de végre látom az eredményét, kezd egyenesbe jönni az életem. Szerencsés embernek tartom magam, mert a szüleim, a testvérem és a barátaim mindig mellettem állnak, bármi legyen is. Neked is biztosan van valaki, akire számíthatsz, ha van akkor becsüld meg és ne add fel. Szó szerint a legalja emberek is találnak melót, akkor biztosan neked is menni fog.
2023. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Tévedésben élsz. Ha te nem tudsz értelmet adni a saját életednek, akkor egy lány se fog. + a lány dolga nem az, hogy megoldja a problémáidat meg az önsajnáltatásodat.


Mi lesz akkor ha netán össze is jössz valakivel, de az elhagy téged 1-2-3-5 év múlva. Megint egy üres életunt senki leszel, mert "jaj nincs nő aki szeret téged." bla bla bla


"Keresek munkát de nem hívnak vissza, sehova. Tényleg már minden munkára jelentkeztem."


Akkor meg kell találni a megoldás erre. Ha nem alkalmaz senki, akkor tanuld meg hogyan kereshetsz pénz anélkül, hogy lenne egy felettesed meg egy munkahelyed.

2023. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Koncentrálj arra, amid van és próbálj abba belegondolni, hogy más erre is vágyik. Egészséges vagy, nem vagy súlyos beteg, ki tudsz menni a kertbe, visz a lábad, szívhatod a friss levegőt, ha lecsukod a szemed évezheted a tavaszi napsütést. Nem élsz háborúban, van hol laknod. Nem vagy idős sem, még előtted az élet hosszú és titokzatos része. Sok dologban gazdag vagy és nem is tudsz róla. A hármasnak abban igaza van, hogy magadat kell belülről felépítened. Meg kell békélned azzal, hogy most ez van, ha mindent megteszel a változásokért, akkor húzd ki magad, bizakodjál és ne csüggedj!
2023. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ennyitől így kiborulsz, akkor nem ártana egy szakember
2023. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könnyűségből??? Nekem pont abbol van elegem hogy minden olyan krva nehéz és bonyolult...barcsak könnyü lenne
2023. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!