Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Izoláljam magam, vagy adjak...

Izoláljam magam, vagy adjak egy esélyt nekik?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves csúnya fiú vagyok. Sosem voltak igazából barátaim. A családi hátterem borzalmas, sőt.. sajnos mögöttem nincs jó család és szülői minta.

Az érettségi mindjárt itt van, aztán eltakarodok innen.

Vannak pszichés betegségeim, ilyet a depresszió amellyel több öngyilkossági kísérletem volt.


Elegem van, hogy senki nem szeret. Nekem volt nyáron barátom, aztán taliztuk, ignorált, leszart. Én pár napja ismét felvettem vele a kapcsolatot, aztán kiderült hogy pár hete zaklatja valami fiú neten, tőlem kérte hogy zsaroljam meg, megtettem, mert szeretném hogy barátom legyen. Azóta ismét ignorál. Ő 20 éves, egyetemista. Az érdeklődési körünk azonos...


Van egy másik srác, ő 17 éves. Vele még nem találkoztam de nagyon akarja. Vele is azonos az érdeklődési köröm. Ő gazdagabb háttérrel rendelkezik, egy népszerű srác ahhoz képest. Nagyon akar velem barátkozni, én elmondtam hogy hogy jártam a sráccal (sajnos nem az a srác az első, hiszen a suliban egyfolytában magamra hagytak a nagybatátok, meg bántottak is fizikailag is szellemileg is) elfogadta, utána is talizni akart. Ő bárkivel barátkozhat, miért pont velem akar? Szerintem bántani akar, mert tudja hogy egy nyomorék vagyok, és csúfolni akar.


Van egy internetes barátom, akinek elmondtam az egész életem, ő mindenbe támogat. Ő is a teljes izolációt támogatja.


Járok pszichológushoz. Ő is tudja az életem nyílván. Ő is támogat, sőt.. csak ő csodának éli meg hogy nincs olyan durva mentális zavarom.


A suliban is sok tanár kedvel, sőt az igazgató is kérdezi mivan velem.


DE! Engem nem szeret senki mert ha már engem a családom se szerethetett akkor senki se fog. Tudjátok mennyiszer probáltam megölni magam? Mondjuk nem erős módszerekkel, csak "hátha", mert ahhoz gyáva vagyok. Egésznapom magányosan tellik, mert nem szeret senki.



2023. márc. 24. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

Ne irritáljon a pontozgatás, ez lényegtelen dolog. Nincs jelentősége.

Fiatal vagy még, legyél erős és ne hallgass a rosszindulatú emberekre. Minden kialakul.

2023. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom, gondolkodtam azon is, hogy megkene ujjitanom magam. Csak ehhez ero is kell. Most az erettsegit fogom letenni, utana fix konnyebb lesz, hiszen rossz a sulis kornyezet is nagyon ha osztalyt nezzuk, engem ott sokat bantottak.
2023. márc. 26. 12:05
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Engem is úgyhogy nem vagy ezzel egyedül. A suli már csak ilyen. Felsőbb oktatásokban másabb lesz.
2023. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Multkor néztem egy videot.

Megkérdezték Szabó Győzőt h ő szép embernek tarja e magat. És azt mondta h nem.

Azt mondta ha ugy teszik fel a kerdest h elegánsnak tartja e magat, arra igent mondott volna.


Figyelj magadra! Kepezd magad, tanulj, dolgozz. Hasznald ki a lehetőseged h szja mentes vagy. Jo lovehoz tudsz igy jutni, delutan tanulj. Jarj heti tobbszor edzeni, es keres valami hobbit, legyel a szabadban, olvass könyvet. Szakadj ki a környezedetből tapasztald meg h az elet milyen. Menj egy dolgozni egy hajora. Ezer dolgot mondhatnék. Épitsd magad, es probalkozz. Meg latod idovel, h tobb van elöted mint azt most gondolod!

De! Ne add fel!

2023. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj..ez a csúnya dolog egy baromság. El mondom miért. Van egy ismerősöm egy srác. Hát nem túlzok, nála csúnyább fiút én még nem nagyon láttam életemben. Megpróbálom körül írni. Kerek ragyás fej, de az egész feje szegénynek sebhelyes és kráteres. Alacsony, pufók bojler testű. A fogai hiányosak, és ami elől megmaradt az is fekete és rohad ki. Krumpli orr, és szemüveges, az is ez a béna fényre sötétedő típus. Egyszerű rövid haja van. És mégis van felesége. Jooo a csaj is egy kaliber vele. Hát nem egy szépségkirálynő..és még finoman fogalmaztam. De boldogok!! Látszik hogy nagyon szeretik egymást.. úton az első babájuk. A csávó sikeres a munkájában. Vannak barátaik is. El járnak ide oda kirándulgatni ahogy látom képeken mindíg. Szóval nem minden a szépség!! Úgy is lehet élni egy boldog életet és párt is lehet találni..hogy mondom ahogy ez a srác is. Pedig ő tényleg ritka csúnya. Na és?? Túl van értékelve a szépség..az nem minden. Persze az ember legyen igényes és hozza ki magából amit csak tud. De látod sokaknak ez sem annyira fontos.
2023. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom a szépség az olyan dolog hogy mindenkiben megvan. Csúnya ember nincs csak igénytelen. Az előttem lévő hozzászóló egy igénytelen embert hozott fel példának. Ezeken a hibákon mint a sebhely, rossz fogak, túlsúly lehet változtatni. Sok nőnél is látom hogy túltolják a szépségápoló szereket, kozmetikumokat. Túlszedik a szemöldöküket vagy épp tele van nyomva tetkóval ami sokszor ront az összképen. A tetovált, rajzolt szemöldök pedig nem szép, nem értem ezt a divatot.... Mindenki olyan amilyen, de az igényesség az ami meghatározza a szépséget. Meg nyilván vannak különleges karakterű emberek akiket szépnek mondanak, de az a 10%ba tartozó réteg akiknek szerencséjük van a külső tulajdonságot illetően. A külső nem minden.
2023. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!