Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki nem köszöntött fel...

Senki nem köszöntött fel névnapom alkalmából, tavalyi szülinap is hasonló volt. Ez egy jelzés?

Figyelt kérdés

Jelzés arra, hogy ez egy gyarló undorító világ. Barátkozni tilos mert az emberek utálnak. Suliba sehol sem szeretnek, emiatt öngyilkos akarok lenni. Iskolában van egy szocmunkás aki szerint mindent rosszul látok, engem szeretnek, de szerintem kamu.

Nekem nincs családom, pszichológusom József Attilához hasonlítgat engem. Depressziós vagyok. Nincs kiút



2023. márc. 30. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Utólagos boldog névnapot! Fel a fejjel, nem feltétlen hinném, hogy mindenki utálna csak "nem találod magad" és azt szeretnéd, hogy valaki segítsen a "keresésben"(ezt azért is gondolom mivel pszichológushoz jársz). Ne mással próbáld megoldani a problémád először próbálj magad szembesülni azzal amit a pszichológiában az ember "árnyoldalának" hívnak(olvass nyugodtan utána nyugodtan, de ne bulvár oldalakon mivel az közel se fedi teljesen a valóságot). Nagyon fontos az önismeret bármilyen korban is legyen az ember mivel akkor fogja csak felismerni és értékelni azt ami körülötte van. Remélem tudtam segíteni, ha van bármi kérdésed vagy akár szeretnél beszélni írj nyugodtan.
2023. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Upsz szóismétlés elnézést
2023. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Boldog névnapot!
2023. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Boldog névnapot 💗🎵🍰🥂
2023. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi, nekem a 30-ik szülinapom is úgy telt, hogy közvetlen családom kívül senkinek sem jutott eszébe. :D Ez ilyen kész, FB-n direkt elvettem az értesítést, mert ugye ha az jelzi, akkor persze írnak, de így meg na...
2023. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet, hogy a facebookon beállítottad, hogy senkinek ne mutassa a születés és névnapodat?


Amúgy megsúgom , hogy szigorúan csak közeli rokon vagy nagyon nagyon jó barát jegyzi meg a születés és névnapot.


Ha a facebook nem írná ki, az emberek 99%-a nem tudná h kinek milye van.

2023. márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%
Ez általában igaz, hatos, de nem minden esetben. Én például mind a 128 ismerősöm születési dátumát meg tudom mondani órára pontosan.
2023. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Én több tízezret költök a barátaim szülinapjaira, és utána örülök, ha az enyémen kapok egy "Boldog szulinapot!"-ot :D


Általában csak a család jegyzi meg az ilyeneket, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretnek, csak azt, hogy nem nézik a naptárat :D

2023. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Én árufeltöltő vagyok a Tescoban.
2023. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Van már vagy húsz éve, hogy nem ünnepeltetem magam senkivel. Micsoda butaság már az a szokás, hogy az emberek egy nevet megünnepelnek. Vidéken persze jó ok az ivásra, a lerészegedésre. Mi a jó nekem abban, hogy az én nevem megünneplésének ürügyén vagy az állítólagos születési időpontom éves ismétlődésének idején, ismerősök félholtra isszák magukat az én költségemre? Az emberi élet egyébként is a fogantatással kezdődik, azt a pillanatot érdemes megünnepelni, mert akkor legalább valaki érezhetett valami kellemeset egy rövid időre. Nekem ehhez viszont semmi közöm.

Ebből láthatod, hogy nem vagy egyedül-én is depressziós vagyok már évek óta. Szerintem a temetőkbe azért visznek annyi virágot, hogy a halottak mellett legyenek jobb illatok is.

2023. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!