Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy legyek egyedül de ne...

Hogy legyek egyedül de ne magányos?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Fogadj vendégeket.

A szomszedom ezt csinálja. Megcsalták elhagyták de minden jöttmenttel szóba áll. Mindig van nála cki vagy egy masik szomszedcsaj vagy akit utcárol kukázott össze, meg állandoan minden lében kanál, ha vmi történik a házban már rohan hogy ő is ott legyen. Kora reggel arra kelek hogy már ezerrel beszél valakivel, felszolnak hozzá az erkélyen is vigyenek e neki kávét (ez meg vmi szomszed oregasszony)

Állandoan zajlik nála az élet.


Én meg egy emberrel nem állnék szóba se akivel ő..

2023. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
*mindig van nála vki
2023. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hurtu válasza:
100%
Magányos csak rossz társaságban lehetsz.
2023. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom rossz társaság de most nincs jobb
2023. ápr. 27. 10:00
 5/6 anonim válasza:
100%

Ezt most nem értem. Az volt a kérdés, hogy lehet egyedül, erre mindenki társaságról beszél.

Egyedül úgy nem leszel magányos, ha nincs is szükséged a társaságra. Ez pedig akkor teljesülhet, ha önmagadban is megtalálod a boldogságot. Ne mástól várd, hogy boldoggá tegyen, sőt, semmitől se várd, hogy boldoggá tegyen, hanem találd meg azt, amid már megvan, és boldoggá tesz. Lásd, hogy mid van (még ha az esetleg nem is sok), és örülj neki! Egészen apró dolgokban is lehet találni örömöt/boldogságot. Egy szép séta, napsütés, madárcsicsergés. Ha ennek örülni tudsz, és boldogságot találsz önmagadban, és nincs hozzá szükséged társaságra: nem leszel magányos.

Viszont a boldog emberek vonzzák mások társaságát, szóval ha ezt eléred, még akár társra is találhatsz...

Ez csak az én véleményem, ami nekem bevált. nem biztos, hogy másnak is bejön...

2023. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy társasága van, még nem zárja ki azt, hogy egyedül van/él/nem számithat senkire/nincs senkije stb.
2023. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!