Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A társas élet szempontjából...

A társas élet szempontjából az legfontosabb, hogy jó külsővel szüless?

Figyelt kérdés

Mivel az emberek külső alapján ítélnek és általában jó belső tulajdonságokat társítanak egy jó külsejű emberhez (még ha bunkó tahó is) és rosszakat egy rossz külsejűhöz (még ha semmi rossz szándék sincs benne).


Ezért a legfontosabb, hogy jó külsővel szüless mert ha nem akkor el kell szigeteld magad, hogy az igazságtalan bánásmódtól megvédd magad?


2023. máj. 10. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon rossz körökbe mozogsz, és fordított a tükröd, mint ami a valóság.
2023. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó külső azért nem mindenki számára ugyanazt jelenti...
2023. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve a külső nagy része életmód függvénye. Másrészt a jó külső eleve egy szubjektív dolog.
2023. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak az ügyeletes incel, akinek ez a rögeszméje, nem érdemes válaszolni neki.
2023. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külső nem a legeslegfontosabb dolgo ha valakivel tényleg megvan a közös hang, de van aki szándékosan nem ad magára, ez van
2023. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, sajnos a világunk tényleg ilyenre hajlik, de nem mondanám, hogy azért ez van. Én nem szeretem a pl, túl csinos (értsd tipikus gazdag és magára nagyon drága ruhákat költő és kívülről látszik hogy a turkálót magasról lenézi) nőket. Nem az irigység miatt mert nem de annyi rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban, hogy én inkább kerülöm a társaságukat. Ma már nem lehet sima témákról beszélni mint régebben lehetett. Ma vagy a divat és nem akármilyen vagy a pénz és mellettük mások lenézése esetleg ki közösítése és a felszínes témák még amik jelen vannak. Az hogy felhozd hogy hű tegnap mit főztem egy pl olyan nőnek aki napi szinten rendel és eljár inkább a mekibe és nem is érdekli a főzés már azért le néznek. Szóval...
2023. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Pl a barátait sem külső alapján választja az ember.
2023. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Biztos vagy ebben? Szerintem az esetek többségében a barátok is tök ugyanolyanok külsőre.

2023. máj. 10. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8, hát én 170 centis kövér, szakállas bölcsész férfi vagyok és a legjobb barátom egy 2 méteres, sovány, borotvált programozó:D

Szóval igen, biztos vagyok benne, hogy nem a külső alapján választ barátot az ember.


Meg különben is.... mi értelme lenne küllem alapján barátkozni? Felőlem aztán lila is lehet 7 karral, a lényeg, hogy ráérjen szerdánként és jókat dumálhassunk, tudjuk a közös hobbinkat űzni.

2023. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, számít a külső. Sok barátos emberek mind szépek és kívánatosak
2023. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!