Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen társas alternatívákat...

Milyen társas alternatívákat ajánlanátok valakinek, aki érzelmileg rideg, bizalmatlan, irtózik az érintésektől és híján van az alapvető szociális készségeknek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Járjon terápiára -.-
2021. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valami olyan társas alternatíva, amiért nem kell fizetni?
2021. okt. 25. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagy való társaságba, ember... Először rendbe kéne rakni téged.
2021. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok kiskorom óta, nem sokat lehet ezen módosítani. Amikor megpróbálkoztak vele, mindig csak súlyosabb/extrémebb lett.
2021. okt. 25. 23:56
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Baj van a fejedben és ezen tudnak segíteni, csak végig kéne ülni a terpáiát, nem félúton lelépni. Akkor lesz rosszabb, ha nem rendszeresen jársz és egyszer csak feladod. De kezeltetned kell magad, mert ez nem normális. Biztos megvan az oka, biztos nem te tehetsz róla és biztos tudnak segíteni, ha hagyod magad. De nem az a megoldás, hogy fejest bszod magad a mély vízbe.


Mégis mit vársz, mi fog történni? Az emberek jól fogják fogadni, hogy elutasító vagy "híján vagy az alapvető szociális készségeknek"?

2021. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy valamilyen szinten autista vagy? ((no offense, csak egy felvetés))
2021. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nekem is az ugrott be elsőre.
2021. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5: Pazar következtetések sorozata. Két éve heti szinten járok terápiára (előtte négy évig keresgéltem, mire találtam olyat, aki nem bagatelizállja a helyzetet és okoz további károkat, mert ebben a térségben majdnen minden szakember okleveles idióta), de nem ráncigálhatom mindig a pszichológus szoknyája szélét, ha magányos vagyok, hiszen nem azért van, hogy a haverom legyen.


6: Már gondoltam rá. A pszichológus szerint skizoid zavarom van inkább, de a kettőben akad átfedés.

2021. okt. 26. 00:51
 9/15 A kérdező kommentje:

9: Most könnyekig meghadódtam.


Amúgy szerintem nem ártana használni kommentelés előtt azt az agynak nevezett térkitöltőt a fejben. Nem rólam van szó,mert én jobb híján kínomban röhögök ezen. De mi van, ha más kérdése alatt a hasonló okosságokat valaki olyannak írod, aki depressziós vagy akit megerőszakoltak? A te ostobaságod miatt csússzon esetleg még mélyebbre? Legyen neki ez az utolsó lökés ahhoz, hogy kárt tegyen magában, mert primitív vagy és korlátolt? Racionális következmény mérlegelés nulla. Csak bele bambán a vakvilágba, mint a birkák...nem is birkák, inkább muslincák. Aztán csodálkozunk, hogy a társadalom fejlődése nem tudja követni a technilógiáét, és hogy pár évtizedente hatalomra jut valami fanatikus mészáros.

Megfájdul a fejem attól a szellemi gettótól, ami egy-két megszólalást leszámítva kibontakozott itt.

2021. okt. 26. 17:32
 10/15 A kérdező kommentje:
*technológiáét
2021. okt. 26. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!