Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak?Miért nem...

Mit csináljak?Miért nem boldogulok az életbe?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok.Megint félek a hétvégéről!Nincsen semmi ötletem hogy egyedül mit csinálhatnék,hiszen nincsen senkim.Olyan rossz így élni hogy kilátástalan az életem.Mindig csak szomorkodok romokban van az életem!Felesleges embernek érzem magam!34f
2023. máj. 19. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi a hobbid?
2023. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nem is tudod, hogy milyen szerencsés vagy!


Én már annak is örülök, ha van egy szabad, nyugodt órám a család mellett.


Mit csinálj?


Ne szomorkodj, keresd és találd meg azt, ami leköti a figyelmedet és eltereli a panasztengerről.


Olvass, járj hobbizni, tanulni, kirándulni, társaságba, könyvtárba, regizz be társkerikbe és járj el randizni, csetelj, ismerkedj és nézz meg pár humoros videót, hogy ne savanyú ubiként járkálj az utcán, mert azzal csak elijeszted az embereket. :)


És azért nem boldogulsz, amit te magad leírtál:


"Megint félek.., Nincsen semmi ötletem, Mindig csak szomorkodok, Felesleges embernek érzem magam"


Menj el önkéntesnek, jótékonykodj, segíts az utcán valakinek vagy csinálj más hasznosat - a lehetőségek száma végtelen!!

2023. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy az, aki folyton itt kesereg és minden hétre több kérdése van, akkor azt tudom mondani: amíg itt rinyálsz, addig nem is fog változni semmi.
2023. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szükség esetén keress fel egy pszichológust!


Legalább akkor lesz rendszeres társaságod, ha másképp nem megy....

2023. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alig várom a magányos hétvégét:)
2023. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Társas hobbira vágysz?? Akkor menj társas helyekre. Pl vannak társasjátékos helyek. De mehetsz sportolni is, vagy valamilyen művészetis tanfolyamra, koncertre, szórakozóhelyre, bármi!


Ha utálod az embereket, akkor meg találj magányos hobbikat. Nekem van pár, pl úszás, bicajozás, túrázás, vásárlás. Ezeket imádom magányosan csinálni.

2023. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én már leírtam neked mindent és privát üzenetedre sem tudnék újat írni, ne haragudj!


Keresni kell azt, aminek örülni tudsz, mert olyan nincs, hogy semminek se, meg így se meg úgy se, meg nem tudok, meg nem akarok, meg ilyen vagyok, meg olyan vagyok...

Akkor viszont irány egy pszichológus vagy regizz be egy társkeribe és keres hasonló társat, akivel együtt folytathatjátok...


Nehogy azt hidd, hogy másnak könnyű, egy fenét!


Én is már azt várom, hogy mikor lesz vége az itteni létnek, de amíg muszáj, addig csinálni kell, addig élni kell, addig tenni kell, addig meg kell látni azt, ami képes életben tartani - legyen akár az egy mókus a parkban, akihez naponta kimész vagy mittudomén! Ezt te érzed, hogy mi fog meg, ami el tudja terelni a gondolataidat a mérgező önsajnálattól!


(2-es voltam.)

2023. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok gondolod írj :)
2023. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj privátban, beszélgessünk.
2023. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!