Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó az ha sok az egyedül...

Miért jó az ha sok az egyedül élő,magányos szűz férfi?

Figyelt kérdés
Régen is volt ez hogy kikosaraztak lányok fiúkat mert nem néztek ki jól,nem volt autójuk,túl jófiúk voltak stb.De szerintem nem ekkora számban mint most.Most mintha biztatnák is a lányokat hogy ne álljanak szóba olyan fiúkkal akinek nincs pénze,nincs autója,nem néz ki elég jól,és az internetnek köszönhetően a lányok át is veszik egymástól ezt a lenéző,válogatós,flegma stílust.A fiúk meg ott maradnak egyedül,nő nélkül,szüzen.De miért jó ez?Kinek jó ez hogy ez így van?Kinek van ebből haszna?Az államnak?Miért jó az ha a férfiak nem kapnak nőt?31/F

2023. máj. 20. 02:42
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Több a bevétele így az államnak?Vagy a prostiknak?Vagy így akarják megakadályozni a túlnépesedést?Vagy mi a jóisten van?
2023. máj. 20. 02:44
 2/43 anonim ***** válasza:
35%
Hogy többet költsenek magukra a férfiak.Vegyenek márkás cuccokat,drága parfümöt,drága cipőt,öltönyt meg hogy ki lehessen őket használni,dolgozzanak reggeltől estig hogy ezeket meg tudják venni.Ha csak napi 8 órát dolgozik a gyárban abból nem vesz márkás cuccokat,akkor viszont nő se lesz.Ki van ez találva.
2023. máj. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
37%
A nők ebben is versenyeznek egymással.Kinek van pénzesebb,kinek van jóképűbb pasija.Nem akarják hogy lenézzék őket,amiért csak egy átlagos kinézetű,gyári munkással járnak.
2023. máj. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Ez már volt 20 éve is hogy lekoptattak valakit a nők mert nem volt pénze,nem volt autója,nem nézett ki jól,de valamiért ez nem változott meg,sőt mintha még biztatnák is a lányokat hogy csak így tovább így kell ezt,és minél többen válogassanak,legyen minél több lánynak magas a mérce.
2023. máj. 20. 03:07
 5/43 anonim ***** válasza:
34%
Talán azért is hogy a férfiak járjanak pszichológushoz és hagyjanak ott is minél több pénzt.Meg a Fidesznek is kevesebb családtámogatást kell így adnia.Aki nem volt nővel,az gyereket se tudott csinálni,így családot se tudott alapítani.
2023. máj. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
76%
Gyurcsány miatt van ez is, látod
2023. máj. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

"Miért jó az ha a férfiak nem kapnak nőt?"


A nő nem egy árucikk, ami alanyi jogon jár mindenkinek. (Mint ahogy a férfi se egy árucikk, ami alanyi jogon jár mindenkinek, ha már itt tartunk.) Végre kezdik ezt szélesebb körben felfogni, és támogatják, hogy ne álljanak csak azért párba az emberek, hogy ne legyenek magukban. Végre kezdik szélesebb körben elfogadni, hogy lehet nemet mondani és elvárásokat támasztani, mert te fogsz együtt élni a választottaddal, nem a falu szája.


Van, akinek ez már nem olyan kényelmes, mint várni a sült galambot? Krvára sajnálom.


De persze nektek lehet erről pofázni, mert megint csak kényelmesebb összeesküvés-elméleteket gyártani titkos háttérhatalomról, ami jól jár ezzel, és szidni a nőket, amiért csak pénzes, izomállatokat akarnak, mint személyiséget fejleszteni és önmagatokkal egyenértékű emberként tekinteni a partnerjelöltjeitekre. Nem azért nem kellettek a kutyának se, mert nem vagytok gazdagok vagy Superman állú testépítők, hanem mert képtelenek vagytok a 21. századhoz adaptálni a gondolkodásotokat!

2023. máj. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Én olyan naiv voltam,azt hittem hogy ez változni fog.Hogy egy idő után nem lesz fontos a külső,nem lesz fontos az autó,hogy sok pénz legyen,azt hittem ilyen világ fog jönni.
2023. máj. 20. 03:31
 9/43 anonim ***** válasza:
75%
Bazdmeg, te nem naiv vagy, hanem ostoba, ha szöveget értelmezni se tudsz. Nem az a baj, hogy nincs kocsitok, hanem hogy úgy gondolkodtok a nőkről, mint a 20. század elején.
2023. máj. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
8 én úgy látom hogy befolyásolni akarják a nőket.Hogy ne úgy válasszanak,ahogy nekik jó,hanem ahogy azt elvárják tőlük.
2023. máj. 20. 03:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!