Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes-e visszahívni a volt...

Érdemes-e visszahívni a volt barátomat, ha a kérdésemre ezt válaszolta:"Igen,jobb egyedul, mint vitatkozni"?

Figyelt kérdés

8 hónapot voltunk együtt, én 9-cel idősebb vagyok. Nem éltünk egyutt, de nem voltam annyira magányos, sokszor átjött, 7végeken itt aludt.

Legutóbb csúnyán telt egy balaton kiruccanás, amire sikerült rávennem. Mivel sajnálja a pénzt az öreg autója leforgalmiztatasához, így az én öreg autómmal mentünk.

Másfél óras idegbeteg, sikertelen parkolohely keresés már rányomta a bélyeget. Én se közeledtek , ő sem 3 méterre fekudtunk egymástól. Hazafele kiakadt h eltévesztette az utat. Odafelé az otthon maradt cigijén szarozott.


Megszoktam H átjön, annyira egyedul vagyok.

Kérdeztem akkor mit akar.

A fenti mondata volt a válasza


Tudom. Ez az ember engem nem szeret. Mégis kaparok utana. 8 hónap volt.



#magsny
2023. júl. 26. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha lábtörlő szeretnél lenni, akkor mindenképpen hívd fel és kérj tőle bocsánatot.
2023. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

sajnos, volt már rá példa....

s magányban pedig bele lehet halni...


de értem, és egyetértek

legalább ennyire becsuljem magam

nem hivom

2023. júl. 26. 08:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Minek?
2023. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

minek?

ez most mi

nem értem

2023. júl. 26. 08:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Minek akarod vissza hivni? Nem illetek össze, meg ebből kiindulva:"Igen,jobb egyedul, mint vitatkozni" nem is hiányzol neki, teljesen jól meg van nelkuled
2023. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül is érdemes feltalálnod magad, hobbikat keresni, bármit, ennyire ne függj az emberi kapcsolatoktól hogy "nem baj ha vita/balhé/stb van de legalább nem vagyok egyedül".

Jogod van meghatározni hogy kivel szeretnél lenni, olyannal akivel jól érzed magad és ne az egyedülléttől való félelem legyen a mérvadó...

2023. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Remélem sikerul
2023. júl. 26. 09:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Szóval azért vagy vele mert magányos vagy? Nyugi nővérem is így van.Nem szeret egyedül lenni ezért eltűri vagyis szerinte normális mert elvileg fülig szerelmes hogy úgy bánik vele a párja mint a kutyával..
2023. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindig annyira féltem a magánytól, hogy engedtem magam megalázni. Illetve, kapaszkodtak.

Sokat olvasok erről, de igazából nem segít, mert csak én tudnék.

Más az egyedul és más a magány.Erröl is én tehetek. Olvasni se tudok semmi mást, mert a saját gondoltatimban járok, emésztem magam. Ha a kisujját nyújtotta volna ezerrel kapok utána.Többedjére. Bennem is bőven van hiba, de biztos kettőn múlik.

Pl azt is mondta, a jó kapcsolatért nem kell tenni semmit, mert az vagy van, vagy nincs.

Játszmázással vádolt meg, mikor az apró segitséget kértem.

azt is mondta, hogy egy kapcsolat nem arra való hogy egymást segítse két ember.

De pénze egy szál se. Pedig melozik, de fel is éli.Az ő dolga

Tanácsot se vártam innen, mert tudom a választ.sajnos

2023. júl. 26. 09:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Pszichológus. Ez ennyire egyszerű!!!! Több éves terápiára számíts, mert teljesen szét vagy esve.

Nem. A magányba nem lehet belehalni. Most is magányos vagy.

2023. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!