Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes-e visszahívni a volt...

Érdemes-e visszahívni a volt barátomat, ha a kérdésemre ezt válaszolta:"Igen,jobb egyedul, mint vitatkozni"?

Figyelt kérdés

8 hónapot voltunk együtt, én 9-cel idősebb vagyok. Nem éltünk egyutt, de nem voltam annyira magányos, sokszor átjött, 7végeken itt aludt.

Legutóbb csúnyán telt egy balaton kiruccanás, amire sikerült rávennem. Mivel sajnálja a pénzt az öreg autója leforgalmiztatasához, így az én öreg autómmal mentünk.

Másfél óras idegbeteg, sikertelen parkolohely keresés már rányomta a bélyeget. Én se közeledtek , ő sem 3 méterre fekudtunk egymástól. Hazafele kiakadt h eltévesztette az utat. Odafelé az otthon maradt cigijén szarozott.


Megszoktam H átjön, annyira egyedul vagyok.

Kérdeztem akkor mit akar.

A fenti mondata volt a válasza


Tudom. Ez az ember engem nem szeret. Mégis kaparok utana. 8 hónap volt.



#magsny
2023. júl. 26. 07:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője ezt te is tudod.Igen egy jó kapcsolatért általában nem kell " erőltetve" tenni semmit. De Mindenképp segitse , tisztelje az egyik a másikat.
2023. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a büszkeséged morzsáira sincs szükséged, akkor nyugodtan
2023. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: azért érdemes ezt lelkileg rendbetenni, mert ha sikerül megszakítanod a kapcsolatot ezzel a kihasználó illetővel, esetleg ismételten olyat fogsz ki, aki tudat alatt "megérzi hogy félsz a magánytól" és kihasznál...
2023. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ezt a témát el kell engednem, mert kb mindig így járok. Hiaba tudom, hogy a nagy akarásommal magamat alázom meg semmit nem segitettem magamon. Hogy'vkit" megtartsak, nagy őszinteségemben totál kiadon magam,és rendre elhiszem, hogy az őszinteség az alap. Görcsösen még akarok felelni, ugyanakkor éles a nyelvem.

Nem kapaszkodó vissza. Pedig nehéz. Nekem igen

2023. júl. 26. 17:17
 15/16 A kérdező kommentje:
sok a hiba...elnézést. így sikerült
2023. júl. 26. 17:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az őszinteség az alap, de itt te nagyon keversz valamit! Az éles nyelvnek köze nincs az őszinteséghez! És természetesen meg kell válogatni, ki méltó a nyíltságodra, meg kell ismerni. Na az a potenciális partner, nem akárki, aki az utadba kerül.
2023. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!