Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez lehet furcsán fog hangzani,...

Ez lehet furcsán fog hangzani, de mi van akkor ha nem érzem magam egyedül, már-már bántóan?

Figyelt kérdés

Magamról: Alapvető személyiségen túl, érzelmileg is önközpontú vagyok, nincs szükségem barátra, párra, (utóbbi soha nem is volt) megerősítésre, felgyorsult mindennapokra stb. Hallgatag, kissé félénk ambi-intro vagyok. Gazdag belső világom van. Spirituális vagyok, kontrolláltan.


Nálam a magány = önismeret, tisztulás a társadalmi beidegződésektől, belső növekedés.


Már kisebbként is kívülállóan, nem játszottam másokkal, noha akkor még voltak barátaim is, inkább elvonultam előlük.


A hobbijaimmal, munka nélkül is általában hamar elmegy egy-egy hét.


A gond ott kezdődik hogy szükségszerűen nagyvárosi élet, én meg ha még nem is vagyok egy légtérben senkivel, audiovizuálisan felszívom magamban kifinomultabb emberként úgymond a zavaró jelenlétüket.


Van enyhe depresszióm persze, de attól is csak a magánynak kéne inkább előtérben lennie, semmint az ellenkezőjének.


Gondolkodtam hogy felkeressek ezzel egy online pszichológust, de mivel kissé röhejes lenne, így nem tervezem.


Van valaki hasonló cipőben?


2023. aug. 18. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Igen dettó én is. Ezzel nincs probléma amig jól érzed magad
2023. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
SPD
2023. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!