Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élek, mit tegyek?

Egyedül élek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viszonylag közel lakom Budapesthez, viszont egy olyan helyen, ahol nincs túl sok szomszédom, és őket is alig látni, mert pld egyikük 2-3 hetente jár ide, a másik egésznap bent van, a harmadikat meg benőtte a gaz, így ha itthon is van, azt se tudnám.


Kb havonta 1x megyek emberek közé, amikor egy nagy bevásárlást intézek el az egész hónapra.


A munkámat itthonról végzem el, szoftverfejlesztő vagyok.

Egyetemet is online fejeztem be kb, mert átállt a hülye covid miatt a rendszer.

Fiatal vagyok és úgy élek, mint valami remete.

Teamsen meg Slacken beszélgetek a kollegakkal a napi meeting során, de ezen a pár percen kívül semmi.



2023. aug. 8. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ami jól esik.
2023. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom fiú vagy.
2023. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi esik jól.

Edzés már nem esik jól.

Filmet, sorozatot nem nézek egy ideje. Van TVm de kb 1 éve be se kapcsoltam.

Kertbe szoktam rendeszkedni, de ennyi.

2023. aug. 8. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ez király élet lenne, így nézve viszont neked ez a "lehetőség" kevés, többre vágynál.

Döntsd el magadban, hogy mit szeretnél? Mérlegeld a jelenlegi helyzetedet: mi a jó/rossz benne? Ha több a rossz, akkor változtass: mi lenne jó helyette/mire lenne igényed? Aztán ha van egy irányvonalad, akkkor a mentén próbálj változtatni rajta.

Egyedül szerretnél élni: igen/nem. Ha igen, akkor minden maradjon változatlan. Ha viszont nem, akkor nyiss jobban az emberek felé.

2023. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyedül drága a lakbér, nyomasztó, de még mindig jobb, mint egy budapesti lakás, meg itt van kert is.

Unalmas, mindennap ugyanolyan.

Semmi lehetoseg, egesznap vagy dolgozok, vagy olvasok, vagy kerteszkedek, de már sok, embert alig látok, ez a bajom.

Mondjuk nem veletlen vonultam el, mert nem birom az embereket, de ez meg a masik veglet, jo lenne ha lenne olyan akit birnek, de ilyen meg nincs, vagy ha van is, akkor en lennek szamara elviselhetetlen, szoval marad a remete elet, es 26 évesen úgy elhetek, mint egy nagypapa, csak unokak nelkul, tehat a helyes megfogalmazas nagypapa koru.

2023. aug. 8. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el helyekre? Vagy csinálsz bármit?
2023. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy ilyen barátom,hasonló volt ő is,amikor megismertem.

Aztán sikerrel ,de megváltozott.Sokat kirándultunk,beszélgettunk,a kertben is dolgozgattam vele.

Pedig fiatalabb volt,de tényleg nagypapás.Én idősebbként jobban álltam az élethez:)

De másfél év alatt,mintha kicserélték volna - szerencsére:)Jelenleg már nyugaton él,ott lett családja.



F/ Bp

2023. aug. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami hobbi, amin keresztül találkozhatsz emberekkel? Pl. bringatúra? Ha hobbin keresztül ismerkedsz biztos találni fogsz olyat, akivel van több közös vonásotok.
2023. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Depressziós vagy szerintem.
2023. aug. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kései Sirató ***** válasza:
91%

Próbálj keresni valamilyen klubot, vagy társaságot.

Esetleg hívj fel egy régi barátot, csináljatok néha közös programokat!

2023. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!