Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hogyan keressek...

Vmsgy.Evi kérdése:

Szerintetek hogyan keressek fel egy pszichologust azzal a problemaval, hogy nagyon maganyos vagyok es a halalomon vagyok ha nem lehetek a baratommal.? Szonte senkim nincs rajta kivul. 18 vagyok. Es ő a mindenem.—>>?

Figyelt kérdés

Ezek mellett nagyon ragaszkodó, és aggódok típus vagyok. Legalabb minden 15percben is irkalunk,es en kivagyok ha mar nem ir 5 percig.

Én próbálok ezen változtatni mert nem szeretném tönkretenni a kapcsolatunkat! De annyira nehez. Minden aron csak vele lennek. Es ez tudom beteges de barcsak hozza lancolhatnam magam. Nyilvan jo lenne de nem tennek azert ilyet mert ettol tobkre menne a kapcsolatunk. Ő is nagyon aggódó típus és nagyon szeret velem lenni. Azt mondja bármit megadhatná ha minden nap mellettem lehetne. De azert volt h azt is mondta o is meg en is h egy het szunet kell koztunk. 1-2 hetente talakozunk. De amikor nem vagyunk egyutt akkor is ne telne el ugy nap h fulladasig nem sirom magam. Gyogynovenyes nyugtatot is szedtem egy ideig. De kibirhatatlan ez a tavolsag szamomra. Sokan mondták hogy muszáj felkeresnem emiatt egy pszichológust. Fel is szeretnék keresni csak segítségeteket kérem mivel nem volt még dolgom pszichológusokkal…. Szóval ha elmegyek egyhez akkor összefoglalva röviden mit mondjak neki hogy rájöjjon mi a problémám és miért is kerestem fel? Segitsetek kerlek



2023. aug. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát pont ezt mondjad. Aztán majd kérdez. A pszichológus nem úgy működik, mint az orvos, hogy elmondod, hogy köhögsz és náthás vagy, ő meg megállapítja, hogy megfáztál. Ez egy hosszú folyamat, a személyiség mélyére ásni, a szülő-gyerek kapcsolatot feltárni.
2023. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az igazat, amit érzel, mindent. Csak akkor tud segíteni.
2023. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha csak hetente vagy kethetente találkoztok, akkor nem csoda, ha szomorú vagy.
2023. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erősen kötődsz. Valószínűleg ez azért lehet szerintem, mert máshonnan, pl. család, nem kapsz annyi szeretetet, amennyire Neked szükséged van, ezért azt a párkapcsolattól reméled. Ez nagyon sok párnál jelen van.
2023. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Trollkodj továbbra is, problem solved. Legutóbb még azon paráztál, hogy folyásod van, és nem tudod, miért? :D
2023. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!