Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi, hogy kezd beütni...

Más is érzi, hogy kezd beütni az őszi-téli depresszió?

Figyelt kérdés
Számítottam rá, hogy ez lesz, viszont egyre jobban érzem így, hogy ismét egyetem, reggeli sötét, jön a hideg... plusz az esti egyedüllét. Vannak barátaim, akikkel eljárunk, nem arról van szó, hogy magányosnak érzem magam, hanem egyszerűen eljön ez az időszak, és csak a szorongás ugrik be. Ti mit tesztek ez ellen, ha tudtok tenni?

2023. szept. 8. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Amm 30 fok van és még több mint 12 órát süt a nap, még elég messze vagyunk a téltől.


Érdemes lenne sportolnod, szerintem sokat javítana a hangulatodon.

2023. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
én tavaszi-nyári depressziós vagyok március óta
2023. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Keress fel inkább egy pszichológust. A korai sötétedésen, és a későbbi világosodáson kívül nem nagyon érződik, hogy ősz lenne már. Saját magadnak okozod a problémát. Miért nem tudsz annak örülni, hogy még 30 fok van kint?
2023. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Persze de a téli elviselhetőbb mint a nyári.
2023. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Én alig várom már az igazi őszt! Én pont nyáron szoktam depisebb, és belassultabb lenni. És évről évre egyre jobban érzem ezt.
2023. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
a tél sokkal elviselhetőbb mint az undorító nyár
2023. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem az év ezen szakát, mikor már nincs kánikula, de még megfagyni sem kell, viszont elkezdenek majd hullani a falevelek, és szép narancs, piros színeket öltenek a fák. Lehet szedni terméseket, készíteni belőlük díszeket. Az egész ősznek van számomra egy Halloween-i hangulata, amit imádok.
2023. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Nálam ilyen nem lézetik, télen érzem magam a legjobban! Azt szeretnem amikor korán van sötét és későn világosodik, hihetetlen nyár gyűlölő vagyok! Onnan, hogy megjelennek a hajnali csipogó madarak legszivesebben felakasztanám magam!
2023. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Azért a 32 fokos meleg (amit mondtam előre, hogy nem ússzuk meg) szerintem még bőven jó. Oké, hogy reggel kicsit hűvös van meg este, de simán póló idő. Én jelenleg hosszú farmer + pólóban járok.


Szóval odébb még az ősz/tél..

2023. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Én nyáron és ilyenkor amikor 32 fok van napközben, egy zombi vagyok, egy élőhalott. Semmihez sincs kedvem soha, csak tulelem valahogy.


Októberben kezdek el élni.


Nem vagyunk egyformák.


Keress egy kikapcsoló tevékenységet télre.

2023. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!