Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki szó szerint szenved,...

Aki szó szerint szenved, őrlődik a magánytól, az miért nem nyitott az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Főként, de nem kizárólag nőkre jellemző ez...

2023. júl. 30. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Van egy alapbetegségem, így nagy valószínűséggel alapból ki lennék kukázva mindenkinél. (F!)
2023. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanaz a helyzet nálam is mint az első válaszolónál. Betegség miatt elzárkózom a párkapcsolatoktól.
2023. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarok szexelni. Legalábbis nem azonnal és nem gyakran. Semmi értelme tönkretenni magam emiatt.
2023. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Lelki gondjaim vannak az fix, de nem mutatom másoknak. Meg nem vonz a szex, mint egy átlagos fiút (ez nem azt jelenti hogy egyáltalán nem). Sokszor úgy érzem képtelen vagyok a kötődésre, boldogságra, szeretetre. Nem hiszem hogy ezek mellett kéne tönkretennem valakit.
2023. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Általában akik hosszan magányosak egy idő után már nem is nagyon képesek ismerkedni.
2023. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Voltak kapcsolataim,mindegyikben nagy sérelem ért.Nehezen álltam fel,évek óta már stabil és kiegyensúlyozott vagyok.Ezt már nem kockáztatom megint.

A szex pedig nem vonz,nem érdekel.

Barátom sincs sajnos,akivel legalább beszélgetni lehetne,vagy néha menni ide-oda.


F

2023. júl. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk azért nem ismerkedem, mert korábban próbálkoztam, munkahelyen, faluban, oda mentem azokhoz akik szimpik vtak, nagy csalódás volt.


Egy némelyiken nem látszódott, hogy zavarja a közeledésem csak később halottam vissza másoktól, hogy én őt zaklatom.


Végül az jött ki, hogy mindenkire nyomulok, zaklatok másokat, ezért nem megyek oda senkihez, nem beszélek senkivel.


Csak akkor beszélek, ha oda jönnek, kezdeményeznek, de ezzel is óvatosan, mert olyan is volt régebben, hogy nem is én mentem oda a másikhoz és mégis én lettem a zaklató.


Tömören ezért.


29/F

2023. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Férfiként szégyellem a hetero szexuális vágyaimat az emberek előtt... (Anyám bűntudatkeltő nevelése + nem volt apakép)
2023. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon nem mindegy, hogy kivel ismerkedem. Jobban elszomorodom, ha egy olyan emberrel vagyok, aki nagyon gáz. Szóval igen, magányos vagyok, mert nem vagyok nyitott a butaságra, igénytelenségre.
2023. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó volt olvasni a válaszokat.


Én is betegség miatt nem ismerkedem már senkivel.

2023. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!