Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem unják még az emberek ezt...

Nem unják még az emberek ezt a sok aranyásó kontra milliárdos műsorokat a tévében?

Figyelt kérdés
Indulni fog megint a Nagy Ő a tévében Magyarország 39.leggazdagabb embere fog benne párt keresni,meg is vannak a nők akik szerepelnek benne.De nincs új ötlete a Tv 2-nek?Csak ez hogy gazdag férfiakat szerepeltessen meg aranyásó vagy legalábbis aranyásót eljátszó nőket?Megállt a tudomány a TV2 nél?Nem tudnak már mit kitalálni?

2023. okt. 3. 13:43
A kérdező szavazást indított:
Nézni fogom a nagy őt
Nem fogom nézni a nagy őt
Csak buta emberek néznek ilyen műsorokat
18 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Aki sokat néz ilyen műsorokat hogy az egész ország milliárdos üzletemberekből, aranyásó nőkből és tehetségtelen énekesekből áll.Vagy milliárdos valaki,vagy aranyásó,vagy énekes.A kereskedelmi tévék szerint ez a három kategória van Magyarországon
2023. okt. 3. 13:46
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nézni fogják meg nézték korábban is különben nem tűznék műsorra.A magyaroknak jó mindenféle külföldről behozott szemét,elfogyasztanak mindent amit eléjük raknak.
2023. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Feleségek luxuskivitelben,édes élet,kőgazdag fiatalok,nagy ő,pénz vagy szerelem,nem unják még tényleg ezeket az egy kaptafára készülő műsorokat évtizedek óta?
2023. okt. 3. 14:00
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem, sőt, ez talán ösztönzi majd a férfiakat hogy kaparják össze magukat. évente jelenik meg minimum egy cikk arról hogy a férfiak egyre később költöznek el anyucitól, és egyre kevesebben mennek egyetemre (a nők egyre többen), egyre kevésbé találják a helyüket az életben, egyre magányosabbak (nem csak a randi nem megy nekik, hanem még a barátkozás sem más férfiakkal).


remélhetőleg a frusztrációt át lehet fordítani tettekbe.

2023. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy így is sokan általánosítanak hogy a nők a pénzre mennek, aranyásók,anyagiasak,beképzeltek,és az ilyen hulladék műsorokkal csak tesznek rá még egy lapáttal.
2023. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak ilyen műsorok mert a nézettség is megvan rá. Én sem értem mit esznek ezeken ennyire. Kíváncsiságból megnéztem pár hasonló műsort mert érdekelt hogy mi az ami miatt ennyire nézett, de engem nagyon nem fogott meg így nem is néztem.


Most ez a kő gazdag fiatalok vagy micsoda megy, ebbe bele sem néztem, de persze a neten irkálnak dolgokat erről, azért amikbe bele olvasgatok és hát nem értem. Szerintem ez inkább csak egy hergelés azok felé akik közel sem engedhetik meg maguknak azt az életszínvonalat amit Ők megtehetnek és nyilván lemerem fogadni nem Ők szedték össze a vagyonukat saját erejükből.

Az ilyen felvágós embereket meg alapból rühellem. Most ha van egy gazdag pénzes ismerősöm aki normálisan él, nem vág fel a vagyonával és nem dörgöli az orrunk alá hogy neki tellett erre arra azzal mondjuk nincs bajom.

A másik az hogy régen ment a luxusfeleségek is valahol, na hát attól a hajamat kitudtam volna húzni...


És nézik, és beszélnek róla, tehát ezért vannak ilyen jellegű műsorok.


Ez kell a népnek úgy látszik és nyilván egy kereskedelmi adó azért nyomja veszettül mert ebből van nézettsége, emiatt vannak reklámok és ez nekik bevétel. Amivel nem is lenne baj, mert nyilván én is így tennék a helyükben.

2023. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító egy műsor az biztos a milliárdos férfi válogat a pénze után epekedő nőkből,azok meg versenyeznek a kegyeiért.Ha meg van rendezve ha nem, gusztustalan az egész műsor.
2023. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A tv2 és az rtl akkor voltak jók amikor elindultak 25 évvel ezelőtt.Adtak jó filmeket,voltak jó show műsorok,most már csak erőlködnek hogy nézzék a műsoraikat az emberek,hogy ne forduljanak el tőlük.
2023. okt. 3. 14:17
 9/21 anonim ***** válasza:
soha nem nézek tv-t.
2023. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

#8:

Ezzel mondjuk egyetértek, a Tel-AvivKettő meg a RetekKlub a '90-es évek második felében voltak igazán jók, amikor elindultak, mert akkor még voltak rajtuk igényes, szerethető műsorok. Kb. akkor indult el a rohamos mélyrepülés, mikor az ezredforduló után nem sokkal a Big Bráner meg a Valag Világ elindultak.

2023. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!