Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az,hogy sokan a szép nőket...

Az,hogy sokan a szép nőket pénzéhes aranyásóknak titulálják,az a média hibája?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy modellek,énekesnők,színésznők magánéletét olvashatjuk itt a neten,újságokban,láthatjuk őket a tévében,láthatjuk és olvashatjuk hogy összejöttek egy milliomossal,Egy vállalkozóval,Egy üzletemberrel,focistával és még sorolhatnánk.Tehát ha a média nem foglalkozna a magánéletükkel ezeknek a nőknek,talán kevesebben utálnák a szép nőket?

2020. dec. 3. 18:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
61%
Az emberek hülyék. A gyári melós elvárná, hogy őt válassza egy olyan nő, aki teljesen más körökben mozog, mások az anyagi lehetőségei, igényei.
2020. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
#1 És ha a szép nők nem azt látnák a tévében hogy az ismert szép nők gazdag férfiakkal szűrik össze a levet,akkor lehet hogy összejönnének a gyári melóssal?
2020. dec. 3. 18:30
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Vannak az aranyásók akik kifejezetten a pénzre hajtanak és általában csórók és vannak a híres emberek modellek,énekesnők,színésznők akiknek már van egzisztenciájuk és nem kifejezetten a pénzért ismerkednek gazdag emberekkel. Szóval,a kettő nem ugyanaz.
2020. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
38%
Egy vagyonos férfi valószínűleg intelligensebb, magabiztosabb, izgalmasabb, mint egy olyan ember, aki alkalmazottként meghunyászkodik egy életen keresztül.
2020. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
59%
Amit olvasunk, látunk az a kirakat, nem a valóság. Könnyedén mondunk így ítéletet. Nagyon sok szép nő él a Földön egyszerű és tartalmas életet. Ha a kérdésedet veszem már az is provokáció. Sokan nem tudnak elvonatkoztatni a szavak erejétől. Kevésbé szépek vagy sikeresek és ezáltal lehet fusztrációt éreznek és ezért általánosítanak. Nem hiszem hogy a média a hibás, az okokat önmagukban kellene keresni.
2020. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Nekem az az érzésem amikor a tévében azt látom hogy az egyik modell összejött egy gazdag vállalkozóval,mintha azt üzennék a szép nőknek,hogy ez a helyes irány,nektek is így kell.Gazdag férfiakra hajtsatok!Szépek vagytok,nektek is sikerül egy gazdag férfit összeszednetek!
2020. dec. 3. 18:38
 7/56 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki a hasonlót keresi és nem értem, hogy ezen mit nem értenek sokan. (Lásd #1-es példáját.)


Én például nagyon szeretek kulturális programokra (múzeum, színház, mozi, kiállítás, stb.) járni és utazni (inkább a túrás, kalandos, városnézős típusú) is imádok. Nem jönnék össze olyannal, aki nem szereti az ilyen programokat és nem engedheti meg magának. Miért? Semmi értelme egy kapcsolatnak, ha a felekben alig van közös, így kevesebb időt is töltenek együtt, pénzelni pedig nem szeretném minden alkalmat, amikor kimozdulunk otthonról, mert neki egy mozi is drága (találkoztam ilyennel).


Engem nem érdekel, hogy ki kivel jön össze és miért. A kedvenc hírességeim magánélete sem érdekel, mert semmi közöm hozzá. Általában a rosszabb körülmények közötti emberek fújnak a jobban élő emberekre és próbálják őket elhordani mindenfélének, úgy, hogy semmi rálátásuk nincsen.


Mint írtam, hasonló a hasonlót keresi. Én utazni szerető művészlélek vagyok, akárcsak a párom és a barátaink jelentős része. Nincs problémám a gyárimunkásokkal, köztük is van mindenféle ember, de ha két ember életstílusa és világa nagyon eltér, akkor a kapcsolat nem működne hosszútávon.

27/N

2020. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Az az egyik probléma szerintem,hogy az ismert szép nők között nincs olyan,akinek egy átlagos foglalkozású,keveset kereső párja lenne.Mindegyiknek jómódú párja van.
2020. dec. 3. 18:46
 9/56 anonim ***** válasza:
86%
De ez miért "probléma"?
2020. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
37%

Erről valahol az igénytelen emberek is tehetnek a kifogásaikkal...


Mert edzeni pénz kell és nem a 8+ órában dolgozó átlagembernek való amúgy sem, normálisan étkezni a gazdagok tudnak csak, ahhoz, hogy szép bőröm legyen, szátezret kell rá költenem havonta, a csinos ruhákkal ugyanez a helyzet, géllakkot 3000-ért tud csinálni csak a körmös, otthon olyat nem lehet és így tovább...


Aztán ott vagyunk, hogy aki ezeknek utánajár, becsületesen megteszi őket napról napra magáért, annak biztos sok pénze és végtelen ideje van és amúgy is a qrva anyjat, anyját hogy nem olyan lerobbant fos, mint én és törvényszerű, hogy ha napi 1 órát edz, 20 percet sminkel és 10 percet este-reggel arcápolással tölt, akkor művelődni nincs ideje, végeredményül pedig az ilyet el kell tartani, mert különben nem lesz ideje ezzel foglalkozni és amúgy is hülye sok pénzt keresni...


Annyi ilyen ember van. És ugyanezt tolják akkor is, ha a párkapcsolatba kell energiát tenni. Mert ahhoz, hogy ajándékozz vagy meglepd a másikat, pénz kell és mekkora egy pénzéhes g.ci vagy, hogy örülnél, ha a párod néha venne egy szál rózsát vagy gyújtana egy gyertyát, hogy az általa 20 perc alatt összedobott, 1500 forint alapanyagköltségű pizzát vagy spagettit romiba' egyétek meg otthon, esetleg uram bocsá' engedjen egy qrva kád forró vizet, amihez csinál egy kis habot, mire hazaérsz.


Fáj a fejem ezektől az emberektől. Ha emiatt ingyenélőnek és pénzéhesnek tartanak, tartsanak csak nyugodtan.

2020. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!