Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem unalmas még ez a téma,hogy...

Nem unalmas még ez a téma,hogy egy 30-as férfi miért lakik még a szüleivel?

Figyelt kérdés
Ma megint olvastam egy cikket erről,szerintem unalmas.De ha valaki nem tudná a választ rá elárulom.Alacsony bérek,drága albérletek,válogatós nők.Tessék megválaszoltam.

2023. nov. 2. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Gáz ha valaki 30 évesen az anyjával lakik
Nincs abban semmi ha egy 30 éves férfi az anyjával lakik
Magyarországon ez természetes
68 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
73%
Igazuk van hogy nem költöznek el miért tennék?Adják a banknak a pénzüket?Vagy egy idegennek?Vagy azért költözzenek el hogy legyen nőjük?Ha egy nő szeret,nem érdekli hogy a szüleimmel lakom.Ha meg ezért nem jön össze velem hagy menjen.
2023. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 A kérdező kommentje:
Meg sok 30-as nő is a szüleivel lakik az nem baj?Csak a férfinél ciki a nőnél nem?
2023. nov. 2. 22:51
 3/148 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert lúzerek, láttál már olyan embert aki jól néz ki 30 évesen az anyjával lakni?Nem

Általában a havi nettó 400ezren nyomorgó kopaszodó pocakos 30-asok élnek az anyjukkal, és még fognak is sokáig.

2023. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
25%
Nem ítélem el,nem nézem le,mert nem az én dolgom, de én nö létemre elnem tudtam volna képzelni,hogy a szüleim nyakán maradjak,élösködjek rajtuk... Azokat elítélem akik élösködnek,akik nem fizetnek semmibe,ne adj Isten nem is dolgozik a gyerek a háznál...
2023. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 A kérdező kommentje:
3 hát azért én nettó 400-ból már nem nyomorognék főleg ha anyámmal élnék.Anyám keres 200 nettót,mellette van 100 nyugdíja,ha én keresnék 400-at az havi 700 ezer jövedelem lenne.Azért az nem lenne rossz pénz
2023. nov. 2. 22:59
 6/148 A kérdező kommentje:
4 megérdemli a szülő hogy élősködjön rajta.1990 óta demokrácia van,lehetett sztrájkolni,tüntetni.Nem tette?Így járt.
2023. nov. 2. 23:05
 7/148 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen egyetértek veled! Ott a szülő a hibás,Ö rontotta el!
2023. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 A kérdező kommentje:
És egyre több ilyen lesz hogy felnőtt férfiak a szüleiknél fognak maradni mert ha dolgoznak is nem bírnak majd albérletet fizetni.De jól is teszik hogy otthon maradnak,nem kell a szülőknek egyedül fizetni a rezsit.Ha meg ezért nem jön össze vele a nő mert anyjával lakik azt hagyni is kell a francba.Menjen haza azt várja a herceget fehér lovon.Úgyse fog eljönni.
2023. nov. 2. 23:12
 9/148 anonim ***** válasza:
14%

"válogatós nők"

Van is miből válogatniuk, miért ne válogathatnának. Nem mindegy nekik sem, hogy kivel jönnek össze, esetleg kivel akarnának családot alapítani.


"Csak a férfinél ciki a nőnél nem?"

Igen. A társadalmi elvárások ezt követelik a férfiaktól. (A nőktől pedig azt, hogy nézzenek ki jól, szüljenek és miegymás.)

A határozott, önbizalommal és egzisztenciával rendelkező férfi nyilván kellendőbb.


A saját lakás olyan előny, mint az egyetemi végzettség a munkákra való jelentkezésnél.

2023. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
34%
De, unalmas. Nem értem, miért hisztizel itt. Anya még nem vitte be a kakaót?
2023. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!