Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szakítás olyannal, akivel...

Szakítás olyannal, akivel szeretitek egymást de egy körülmény miatt nem megoldható a folytatás? Hogy lehet ezen túllépni (2 éves kapcsolat)

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. Van itt, aki ilyen helyzetben volt már?

Hétvégente tudtunk találkozni csak, de ez így már tarthatatlan ennyi idő után. Hogy miért nem költözik egyikünk sem, az most mindegy:( Semmi rosszat nem tudok rá mondani, nem az van, hogy egy kalap sz@r volt az egész vagy bántottuk volna egymást stb, és így még nehezebb.

Bármit írtok amitől kicsit talán jobb kedvem lesz, megköszönök...



nov. 12. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha nem tudtok várni az összeköltözésig ami valószínűleg a ti esetekben nem 1 2 éven belül lenne, és ezért szét mentek az nem igazi kapcsolat.
nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak nem mind a ketten nem szállítható fekvő beteget ápoltok, akkor simán lehetséges lenne össze költözni. Többi rizsa.
nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hàzas?
nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem lehet valamelyiknek költözni? Hány évesek vagytok? Ha csak ez a gond, akkor nem szeretitek egymást, vagy van más is.
nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
#3 más indokot én sem tudok tippelni, mint h legalább az egyikük házas. Hát igen, a szeretői kapcsolat tud ám lángolni ezerrel az már biztos.
nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
1. lehetőség még gyerekek (16-18 alattiak.) és a szüleik behatására nem tudnak annyit találkozni, összeköltözni pláne. 2. Házas az egyik fél 3. Külföldön lakik, vagy ha nem is külföldön, akkor is 350-400 km-re. Melyik van, kérdező?
nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
és mi a baj a hétvégi találkozásokkal?
nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Senki nem házas, meg nincs párja, nem olyan kapcsolat, ami nincs felvállalva! :)
nov. 12. 22:20
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van az elsonek. 2017-2020-ig hétvégente voltunk együtt a most már ferjemmel, plusz ha esetleg elmentünk nyaralni. Soha nem jelentett ez gondot. Megbeszéltük, hogy albérletbe nem akarunk menni, így tudunk a legjobban felretenni és közös otthont venni, így is történt.
nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Én megértem. Hasonló helyzetben vagyok, hetekig kb minden nap sírtam valamennyit a bizonytalanság miatt.

Mi is két éve vagyunk együtt, de mi együtt élünk, csak most ez meg fog szűnni egy körülmény miatt. (Külföldi teljes ösztöndíjas egyetemi képzés csak két távoli országban.)


Végül nálunk nem ennyire drasztikus a helyzet, de lehetett volna. Nekünk sikerült megoldást, kompromisszumot találni, de nem egy egyszerű egyikünknek sem. Viszont mindenképpen megéri.


Fogalmam sincs mi segíthet, szerencsére addig nem jutottam, csak odáig, hogy megérezzem az elvesztés fájdalmát, mert egy ponton szinte biztos volt. Kitartást kívánok. Esetleg az segíthet, ha elengeded a vele álmodott jövődet és a múltad egy szép emlékeként tekintesz rá. Nem kudarcra, hanem mint egy kedves barátra, kedvenc tanárra, akitől rengeteget tanultál, akivel sok szép emléked van stb.

Sajnálom.

nov. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!