Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan lehet erőt meríteni...

Honnan lehet erőt meríteni ilyen esetben, ha rájövünk, hogy senki nem szeretett/ szeret minket igazán, de valahonnan töltekezni kell lelkileg ?

Figyelt kérdés

Én rájöttem, hogy hiaba próbáltam megfelelni a szüleimnek, jól tanultam, stb, szeretetet nem tudtak adni. Inkabb megtűrtek.

Kesőbb férjem is azon volt, hogy ellenem tegyen amit tud, azzal magyarázva, hogy mi lesz ha egyszer lelépek, pedig semmi oka nem volt tönkretenni. Kiderült, masokkal is ezt tette.

Utana elvaltam, az ex baratom sem szeretett, habar azt hazudta, de egyszer mikor kiderult hogy titkos nője van, a nőjét védte es szerette, nem engem, aki mindent megtettem érte.

Elfogadtam, hogy egyedül vagyok es próbálok örömöket találni, hogy ne kattanjak meg, bevállaltam, hogy ez van, nem vagyok kapcsolatfüggő.

De nehez töltekezni lelkileg, mikor sehonnan egy fénysugár, egy jó szó. A dolgokat megnehezíti az is, hogy környezetet változtattam, új helyen lakom.

Nem akarom büntetni magam se meghalni mert más gané volt. De azert durva így élni, szeretet nélkül


nov. 24. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt jól gondolod, hogy ne magadat büntesd mások gonoszsága miatt.

Barátkozni próbáltál? Sok online csoport van erre. Akár hasonló gondoktól szenvedőknek is.

nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármi másból. Az élet nem csak arról szól, hogy mások mit gondolnak rólunk.
nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy mindenáron meg akarsz felelni. Mi lenne ha magadat adnád és akkor nem esel pofára? :)
nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a szüleimnek akartam megfelelni.
nov. 24. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ők meg akarnak felelni neked?
nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
AkarTam. T betű, múlt
nov. 24. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mégsem vagy túl rajta ha megszületett ez a kérdés. Nyugi nekem is vannak ilyen sérelmeim. A pszichoterápiaés az önismeret sokat segít.
nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én régóta látom,hogy engem sem szeret senki.Bunkók velem,nem barátkoznak velem,egyszerűen teljesen hidegen hagyom az embereket,senki sem akarja,hogy bármi kis szerepem legyen az életében.

Nem vagy egyedül ezzel,Kérdező! És biztosan nem azért,mert valakik egyszerűen nem szerethetőek!

nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!