Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez nekem már nagyon sok! Mit...

Ez nekem már nagyon sok! Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy ember akit fél éve ismertem meg, de tök jól elvagyunk. Lényegében legjobb barátok lettünk. Nemrég bekapcsolódott a csapatba egy lány, és a haverom pedig egy éves kapcsolatából lépett ki két napja. Az a lány, aki mostanában velünk szokott lenni nagyon szerethető, stb, tehát nincs vele semmi baj, de én rettenetesen magányos vagyok, és minden hétvégén ott alszanak a srácnál vagy a lánynál együtt. Velem mi van? Én ennyi voltam?


Nincs közöttük semmi, legalább is ezt mondja a lány, de én hiszek nekik. Iszonyatosan rosszul esik mert nemigen voltak még kapcsolataim és mikor elválunk valahonnan tudom hogy ők összebújva alszanak, de rám csak a hideg ágy vár tök egyedül.

Tegnap is mikor elköszöntünk hogy hárman elindultunk haza én szépen megfordultam mikor nem láttam, és háromig ittam mint az állat. Alig emlékszek valamire az estéből. Egyszerűen tönkremegyek abban hogy mindenkit szeretet vesz körül én meg le vagyok sz**rva...

Nem szülői szeretet kell, hanem akit át lehet ölelni, egy lány. Mindegy is, csak a sírás kerülget és már szeretnék ezen túl lenni valahogy. Tudtok segíteni?


21 / F



2017. febr. 11. 10:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem hogy a srác már régen elhidegült a volt barátnőjétől azért alszanak együtt régebb óta, de mostanában zárták le.
2017. febr. 11. 10:19
 2/14 A kérdező kommentje:
már magyarázodhatok úgyis kamu kérdésnek hiszitek
2017. febr. 11. 10:20
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó elektromos melegítő párnákat és paplant lehet kapni és akkor nem a hideg ágy vár.
2017. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. NAGGYON RENDES vagy.

Szemétláda. Remélem tökéletes életed van.

2017. febr. 11. 10:27
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Most mi volt a hármassal a baj?

El kellene dobnod ezt a József Attilás gondolkodást, ami arról szól, hogy a te nyomorod a mi hibánk, és léphetnél egyet a saját céljaid elérése felé.


Mielőtt nekem is elmondanád azt amit a hármasnak, igen tökéletes életem van, mert tettem érte.

2017. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó, inkább törlöm a kérdést. Ilyen külsővel nem találok párt, de legyetek boldogok.
2017. febr. 11. 10:44
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező: belenyugvás. Ez az egyetlen, amit tehetsz.
2017. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Még egy srác, aki a "legjobb barátját" dugná. Ehelyett a haverodnak jött össze a dolog. De persze ők is csak barátok, hahahh. Bírom ezeket a fiú-lány barátságokat, rendszerint szexszel végződnek és valaki mindig sérül érzelmileg.
2017. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

B@s zni az egészre kérdező.

Nekünk sosem lesz kapcsolatunk. Törődjünk bele.

Nem tudom, tanulsz e még, de ha majd elmész dolgozni, munka után mindig menj be önkéntesnek egy kutyamenhelyre. A kutyák az univerzum egyik legcsodálatosabb előlényei.

De azért ne válj nőgyűlölővé. Az csak ront a helyzeten, plusz seg gfej is leszel.

2017. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hamika12 válasza:
Amugy semmi baj nincs veled ez természetes amit érzel kíváncsi volnék hány ésves vagy és hogy telnek a napjaid meg hogy mondod hogy ilyen kinézettel a kinézet soha sem száámítt mindig is csak a belsö tudo igaz a mondás külsö meg fog belsö megtart ...Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor kezd el építeni a tested(gyurni ) és és nincs másra szükség mint 1 kis önbizalomra.Várom a választ a korodra és hoogy hogy szokott telni 1 napod illetve hol laksz .??(csupán kíváncsi lennék )
2017. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!