Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kellenek a lájkok?Miért...

Miért kellenek a lájkok?Miért fontosak a megtekintések?

Figyelt kérdés
Tik Tokon látom valaki mindennap tölt fel több videót is.Kellenek a lájkok,a dicsérő szavak.De egy csinos lánynak biztosan személyesen is mondják ismerősei,barátai,munkatársai is hogy milyen csinos.Az nem elég?Szükség van még a közösségi oldalakon is rá hogy idegenek megdicsérjék meg lájkolják?Csak így tudnak nyugodtan aludni?31/F

nov. 29. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Fontos nekem hogy sokan kövessenek,lájkoljanak
Nem érdekel hányan követnek meg lájkolnak
Jól megvagyok a közösségi oldalak nélkül is
12 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Én is fent vagyok több közösségi oldalon is de vigyázok rá hogy ne legyek függő.Nem akarok elindulni a lejtőn lefelé.
nov. 29. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok embert frusztrál hogy náluk semmivel nem különb emberek fel vannak kapva,sztárolják őket,mindenki ismeri őket,őket meg nem ismeri senki pedig ők is elérik azt a színvonalat mint az a sok celeb.Tehát azért akarnak ismertek lenni,mert látják hogy ma már bárkiből sztárt csinálnak Magyarországon.
nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is megbeszélhetnéd ezt a kérdéskört a barátaiddal, ismerőseiddel egy kávé, sör mellett. Az nem elég?
nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Vannak önbizalomhiányosak, vagy épp olyanok, akik nem elégedettek a jelen életükkel és így, neten kompenzálnak. Illetve bőven vannak olyanok is, akik a követők, kedvelések/reakciók nagy mennyiségétől érzik magukat fontosnak, valakiknek, mert minél nagyobb a szám, annál menőbb valaki, annál nagyobb ismeretségi hálóval rendelkezik. Pedig lehet a neve mellett bármekkora a szám, a nap végén úgy is az számít, hogy közülük kikre lehet számítani, kikben lehet megbízni.

Meg aztán az is lehet, hogy valakinek az esik jól, hogy a neki címzett dicséreteket boldog-boldogtalan láthatja a neten.


Félreértés ne essék, nekem sincs rendben sem az önbizalmam, sem az életem, mégsem folyamodok ilyenekhez. Sőt, a magamról készült és posztolt képek (profilképek) számát is bőven meg tudom egy kézen számolni.

nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!