Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól érzem, hogy barátok...

Jól érzem, hogy barátok mellett általában magányos leszel?

Figyelt kérdés
Sajnos párkapcsolat egyelőre nem nagyon hiszem hogy össze fog jönni az életemben, barátaim vannak szerencsére, van nagyon jó barátom is de valahogy úgy érzem így 38 évesen hogy ettől még magányos leszek még az olyan barátok is akiknek nincsen párjuk Két három hetente jó ha összefutunk, akinek meg párja van az meg aztán tényleg sosem ér rá. Tehát lényegében senki sincsen melletted, ha nincs párod, így ettől még magányos leszel...
dec. 1. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez mind ideiglenes.


De sok függ azon is, hogy élnek e még a szülők, illetve lehet e menni hozzájuk, van e testvér illetve ha van tudtok e találkozni.


De a végén, egyedül mész haza, és otthon senki sem vár.


Karácsonykor én pl. haza szoktam menni, már csak anyám és otthon lakik a húgom, akkor 2-3 napig ott is alszom, nem mondom h a legjobb de jobb mint egyedül.


Nálam minden barátomnak van barátnője vagy mondhatjuk élettársnak van ahol feleség van ahol gyerek is van, egyik sem ér már úgy rá.

És nagyon nagyon utálok már elmenni baráti összejövetelekre mert mindig csak nekem nincs társam.

Pár évig elment de már nem jó érzés.

dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azt, hogy mindnenap ott van valaki, egy barát nem tudja megadni.

Feltéve, ha nem költöztök össze. És végülis két agglegény miért ne költözhetne össze?

dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül, párkapcsolatban, családban vagy ha körül vesz több ezer ember úgyis lehet az ember magányos. Ezt pedig röviden és tömören társas magánynak nevezzük.
dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!