Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta éltek egyedül? Hogyan...

Mióta éltek egyedül? Hogyan viselitek a magányt? Mi okozta ezt, hogy igy alakult? Mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés
dec. 3. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

2017 október óta.

Harmadik személy miatt hagyott el.

Eleinte nagyon nehéz volt,pár éve jobb lett már :)

Olvasás,kirándulás,modellezés - ezek lekötnek és adnak sok érdekeset,újat.

dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Én ismerek pár embert (pontosan nőt), aki egyedül él és sokszor próbáltam rájönni az okra. Egyetlen, nehezen megfogható közös vonást találtam bennük, elsősorban érzelmi, viselkedési okokra visszavezethetően nem tudják megtalálni a harmonikus hozzáállást a mindenkori partnerhez.
dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem volt valódi társam. De 10 alatt sikerült megszoknom és elfogadnom ezt. Most eszméletlenül felszabadító érzés.
dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

-2017 óta hála istennek.

-nagyon jól.

-én nem vagyok alkalmas a kötöttségre(nem csak párkapcsolatban).

-héköznap nyilván dolgozom,otthon meg főzök,filmeket nézek,mojolok.

dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
A munka nem kötöttség?
dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 vállalkozó vagyok,nincs főnököm,és nem vagyok sokáig egy helyszínhez kötve,illetve változatos munkák.
dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Utoljára 10+ éve volt párkapcsolatom az is távkapcsolatként tartott pár hónapig. Most lassan 35 éves vagyok.


Legrosszabb az, amikor felbukkan valaki az életemben, elhiteti, hogy érdeklem, szeret, stb. Aztán lelép. Olyankor magányosnak érzem magam.


Volt egy hosszú időszak, amikor totál nem is foglalkoztam a párkereséssel, mert csak szenvedés volt nekem. Az volt élete legjobb időszaka. Szert tettem barátságokra, fejlődtem a munkában, éltem az életemet. Nem is voltam magányos.

dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy összességében az egyedülálló ember 90%-ban ugyanazokat csinálja, csinálhatja mint aki párkapcsolatban van.
dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem hiszem. Nem jutottam volna olyan élményekhez egyedül, mint amikhez jutottam a volt kapcsolatomban. A jövőben benne van hogy már egyedül maradok...élmények sokassagatól fogok elbukni. Mert egyedül nem megyek sehova kirándulni, meg nyaralni...a pénzem megmarad, de majd elviszi egy tragédia úgyis.
dec. 3. 19:26
 10/22 A kérdező kommentje:
Nyomkodhatom majd a konzolt...az is egy élmény. Csak ahhoz képest egy szánalmas alternatíva.
dec. 3. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!