Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így esély sincs kapcsolatra igaz?

Így esély sincs kapcsolatra igaz?

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet, 30/F.

A külsőm mondjuk úgy nem épp előnyös, bár talán ez a kisebb gond.

Sajnos EÜ-i gondok miatt teljes állásom nem lehet, így nagyon szűkösen vagyok anyagilag, autó, jogosítvány természetesen nincs, hiába is szeretnék, egyszerűen nem tudok annyit összehozni rá.

Gondolom ezek már alapvetően kizáró okok egy kapcsolat esetében és hiába reménykedek, hogy van olyan aki talán még az érzelmi oldalát nézi a dolognak,összebújva filmezni, elmenni egyet sütizni és hasonló apró dolgok amik anyagilag nem megterhelőek, de legalább el tudjuk mondani, hogy ott vagyunk egymásnak.


dec. 15. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Van az a csávó, aki kezek meg lábak nélkül született. Ha ő tudott csajt szerezni, akkor neked miért ne menne?
dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de 30 éves vagy és ilyen szinten van a gondolkodásod, hogy ha nincs kocsid, akkor már szóba se jöhetsz senkinél? Kicsit fejlődni kéne fejben, mert oké, abban igazad van, hogy sok manapság az elszállt pipi, de azért ne tegyünk már úgy, mintha nem lennének még normális lányok. Na, mondom, hol lehet a gond. Egy, önértékelés (“külsőm mondjuk úgy nem épp előnyös”). Kettő, nincs teljes állásod, keveset vagy emberek között. Van hobbid? Keress társaságot! Barátaid vannak? Járj el velük ide-oda! Külsőn,ha nem tetszik valami, változtass rajta (pl. sport, ha eü engedi)! Nem könnyű manapság, de légy tökös!
dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ohhh, meg kimaradt, de az is lehet opció, hogy annyira leírod saját magad, hogy észre se veszed, ha valaki úgy néz, enyhén mosolyog, nyitott stb.
dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Sajna inkább tapasztalat, vagy legalábbis már másra nem tudom visszavezetni, ha az emberi oldalát nézem, nem egy lánnyal lett úgy vége, hogy persze nincs harag de ez nem megy, aztán kiderült, hogy közben már volt a képben más férfi, aki persze tehetősebb volt, el tudta vinni erre-arra stb.


Bulizással az baj, hogy néha hívnak is, hogy nézzek el velük, de ez is abba a kategóriába esik, hogy egy szórakozóhely úgy kezdődik, hogy belépő, aztán, ha valakivel azért ismerkedne az ember, meghívná valamire, akkor szintén, mondjuk úgy nem bolti áron mérik a dolgokat, úgy meg azért nem mehetek oda, hogy bocsi nem tudlak meghívni, nem telik rá. :S

dec. 15. 00:57
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Járjál konditerembe, építs izmot és akkor nem számít semmi.
dec. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ha nem lenne EÜ gondom és bírnám a fizikai megterhelést, akkor igazából anyagi gondom se lenne, de a testépítés mint ilyen ugyanezért nem járható út.
dec. 15. 01:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bulikra gondoltam, hanem bármire, ami érdekel. Nem tudom, társasjáték klub, céllövölde, sütés-főzés egyesület, önkénteskedés, nem tudom, nem ismerlek, de csak van, ami érdekel.
dec. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eljutottál oda, hogy voltak nők, akkor nem biztos, hogy az anyagi okok voltak a gondok végül. Hanem más, sok oka lehet.....lehet pont ez a hozzáállás.....
dec. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
De amúgy megértelek. Én picit idősebben mindíg arra kellettem a nőknek, hogy hozzak valami újat az életükbe. Nem anyagilag gondolom. Csak hogy dugjam rommá, és aztán......az anyagi helyzetem nekem is gyászos már, így nyilván ez is játszik. Így megértem amit írsz részben.
dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
83%
De van.
dec. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!