Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egy lany akit regota...

Van egy lany akit regota ismerek es nagyon jo baratok lettunk azota. Mindent elmond nekem (meg azt is hogy mi volt a nogyogyasznal). Azt mondja hogy bennem bizik meg a legjobban. Lehet meg esely kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Most nincs senkije. Es azt mondja h maradjunk baratok

2014. dec. 16. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs rá esély szerintem. Ha régóta ismeritek egymást, és eddig még nem volt közöttetek semmi, és egyértelműen még meg is mondta ezt neked - ahogyan írtad is -, hogy csak barátok legyetek, akkor valószínűleg tényleg csak barátságot érez irántad. Sajnos van, hogy a szeretet ellenére nem működik a kémia....
2014. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha egy lány azt mondja, maradjatok barátok... ha olyan lány, mint én, akkor ez azt jelenti, egyelőre. Még előállhat némi idő elteltével azzal, hogy beléd esett, vagy rájön, hogy szeret. Ezt ismerem, hogy 'benned bízom a legjobban'. Anno én is mondtam a legjobb barátomnak... Azán összejöttünk és már 3éve együtt vagyunk. :D
2014. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem szabad a megalkuvó látszatát kelteni benne! Igen is, startolj rá teljes lendülettel. Hogy benned bízik a legjobban az felkérés a táncra! Ne elégedj meg a barátságával!
2014. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tate fan girl válasza:
81%
Szerintem lehet köztetek kapcsolat, néha a lányok sem merik elmondani és felvállalni az érzéseiket (tudom mert én is lány vagyok ) nekem is volt már olyan hogy valakinek azt mutattam hogy csak a barátom mégis együtt szerettem volna lenni vele. Ha igazi barátod és mondjuk nem szeretne járni veled akkor is ugyan olyan jó lenne akapcsolatotok,ha pedig nem akkor azaz ő hibája!
2014. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2014. dec. 20. 11:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont azt elfelejtettem kiirni hogy minden nap beszelunk facebookon
2014. dec. 20. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
lelkiszemetes
2014. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!