Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs egy barátnöm se vagy...

Nincs egy barátnöm se vagy valaki akivel megtudnák beszélni mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenk azt hiszi hogy elfoglalt vagyok mert sokan szeretnék még hogy sok barátom van, de közben egyedül vagyok sehova nem hívnak mert hogy engem úgyis minden hova hívnak és ez sem igaz .

Már mindenkinek van barátja nekem nincs pedig mások szerint kedves vagyok értelmes és lehet velem jókat beszélgetni nem gondolnám magam rondának . Nem értem miért van ez . Én is szívesen beszélgetnék és barátkoznák de egyszerűen nem alakulnak ki mély barátságok. Mit csináljak ?

Velem van a baj?

16/l



jan. 15. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nák nék nem megy látom szóval az “értelmes vagyok” rész már ugrott is.
jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Én is hasonlóan vagyok, olyan szempontból hogy nincsenek igazán mély kapcsolataim. Bar engem nem rekesztenek ki amiatt, mert "úgyis van hova mennie", szerintem ez tök hülyeség.


Amit észrevettem amúgy a mély barátságok kialakításához 2 dolog kell. A másiknak meg kell nyílnia előtted, és neked meg kell nyílni a másik előtt.

jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress magadnak egy pasit.
jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
42%
Nos, keress kevésbé felszínes társasàgot.
jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.dávid.F ***** válasza:
0%

Szia én szivesen barátkoznék 20/f

Röviden:kecskeméten élek,dolgozok és nekem sincsenek úgy barátaim 2 havonta 1x ha hívnak valahova

Nekem szerencsére édesapám itt van már amikor nem dilis

Irhatnál te is magadról ha van kedved

jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Nem hiszem hogy veled lenne a baj.

Velem is ugyanez van vagyhát így érzem magam néha.


Én szívesen beszélgetnék veled


16F

jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!