Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul esne, ha egy nagyon...

Rosszul esne, ha egy nagyon jó barátnőtökről megtudnátok, hogy utált régen?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulnátok ezután hozzá? Ugyanúgy?
2021. jan. 27. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen esetekből lesznek általában a legjobb barátságok. Tapasztalat, ráadásul én is utáltam.

Egyébként a múlt elmúlt, felesleges azért hisztizni, hogy régen nem bírt téged. Ez van, de ma már gondolom jó viszony van köztetek. Ne borítsd ezt fel, egy régi dolog miatt.

2021. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom régen nem ismert csak felszínesen, azért utált, most meg ismer és barátnők lettetek. Igaza van az első hozzászolónak, ne foglalkozz a múlttal, az a lényeg most mi van:)
2021. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem esne rosszul. Megkérdezném miért utált és mi változott, mert érdekelne, de emiatt nem viszonyulnék hozzá máshogy, nem rontana a barátságunkon. Az számít, hogy most jóban vagytok. Régen nem ismert még annyira, ne vedd magadra.
2021. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2021. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az emberek véleménye idővel változik így nem viszonyulnék hozzá másképpen emiatt.


Gyerekkoromban szerettem a tejberizs most meg utálom.

2021. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne rosszul. Az egyik legjobb barátnőmmel osztálytársak voltunk középiskolában, a legelején, az első pár hónapban rettenetesen idegesített, de ahogy megismertem megszerettem és azóta is majdnem 20 évvel később az egyik legközelebbi barátnőm. Nem ezen múlik, az első benyomások nem mindig állják meg a helyüket.
2021. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 nálam ugyanez
2021. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanaz mint a #6-nál.. Gimi elején utáltuk egymást aztán egy kirándulás alatt összezártak minket egy szobába és elkezdtünk beszélgetni. Azóta is nagyon közel állunk egymáshoz múlt évben ő volt a tanum az esküvőmön.
2021. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!