Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam mindig...

Miért érzem magam mindig ilyennek?

Figyelt kérdés

Állandóan stresszes és ideges vagyok. Nincsennek nagyon normális barátaim, amilyenek meg vannak azok meg egymással veszekednek és mindig én érzem magam idegesnek emiatt, mert kénytelen vagyok mindenkivel jóba lenni és ha kiállok mondjuk valakiért akkor engem is csesztetnek és nem is tudok nem foglalkozni vele. Meg van egy félig barátnőm és elkezdtek csesztetni, hogy mekkora egy k.rvapecér vagyok meg miért ilyen csajt választok magamnak. Általában nem szoktam foglalkozni vele, de akkor meg belekezdik, hogy "nem reagál az NPC" meg ilyenek és már nagyon sz@rul érzem magam emiatt.

És ha nekem jönnének még meg se tudnám magam védeni, mert annyian vannak és 70kg. Én meg 50kg se vagyok. Akivel meg rendesen barátkozni tudnék, annak meg már van kiépített barátságai. Természetesen mindenkinek addig vagyok fontos (pl. ezeknek a bullyngolóknak is) amíg le tudják másolni rólam a dolgozatot, házi feladatot. Szóval miért viselkedik mindenki így velem? Vagy velem van a gond? Mit tudok csinálni?



jan. 19. 13:25
 1/4 anonim válasza:
83%
Beszélj a szüleidnek erről! Ha van nálatok iskolapszichológus, akkor keresd fel, jót tud tenni! Sajnos vannak rosszindulatú emberek, akik szintén valami negatív esemény miatt olyanok amilyenek. Szintén ajánlom, hogy próbálj ki valami sportot! Könnyű a sport által új barátokra találni! Minden jót kívánok!
jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez áldozat komplexus.

Én ebből egy idő után kinőttem és rájöttem ha ezeket elakarom kerülni egyes dolgokat el kell engednem a fülem mellett. Túlságosan adsz mások véleményére, nincs tartásod, rettegsz más emberek véleményétől és bele vagy betegedve. Akin látszik, hogy lehet bántani annál meg is teszik. Keress magad mellé olyan embereket akik tudnak tégedet fejleszteni és tanulhatsz tőlük, amitől előre megy az életed! Fejezd be a siránkozást, állj ki magadért és legyen tököd mert így egy életet leélni később nem lehet és ez a felnőtt párkeresési életedre is rányomja majd a bélyeget!

jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A sport jelentősen csökkentő hatással van a stresszre feszültségre, mindt például a box edzés, vagy konditerem, sőt még a kocogás is. Úgyhogy ajánlom hogy kezdj bele.


Ha ilyen barátaid vannak, akkor sajnálom, az ilyen embereket nem nagyon lehet megváltoztatni, (és nem is kell), inkább hanyagolni kell őket, és új barátokat keresni

jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy alapvetően zárkózott vagyok. Nem tudom miért lehet ez. Tény hogy sokmindent nagy dologként kezelek. Sokszor érzem úgy hogy mindenhonna kinéznek.
jan. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!