Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor érzed leginkább a...

Mikor érzed leginkább a barátok hiányát?

Figyelt kérdés
Én ünnepeken, (Nem köszönt fel senki szülinapon, névnapon. Nincs kivel ünnepelni.) illetve nyáron.

febr. 26. 20:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
soha
febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Hogy minek a hiányát?? A kutyaszart előbb észreveszik, mint engem.. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️😂
febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#2: Ismerős... :(
febr. 26. 20:53
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy alapvetően a mindennapokban. Nincs kihez szólni, nincs kivel beülni valahova, nincs kivel programot szervezni. Bármit csinálok, azt egyedül teszem.
febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron.


plusz bizonyos szinten egy baráti társaság által párra találni is van esély.

febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Igen sajnos. Engem lassan megöl a magány.

Tudom mindig azt tanácsolják itt, hogy egyedül is lehet menni bárhova, de az nem olyan.


Az ünnepeket utálom a legjobban. Míg látom facebookon, mindenki mekkora társasággal ünnepel, én általában otthon sírva töltöm és alig várom, hogy elteljen.

febr. 26. 21:27
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#6


mondom..én ezért utálom a nyarat, ugyanígy vagyok egyedül nem fogok elmenni nyaralni...azon kívül, hogy nézelődnék és süttetném magam meg leinnám magam koktélokkal más nem történne.


A karácsony szilveszter az nem izgat mert az 1 hét az egész. Hamar lezajlik.


A nyár az hosszabb, kb. júniustól szeptember végéig ezt látom...az, hogy nincsenek barátaim arról én is tehetek meg ők is, de van aki egyáltalán nem tehet róla.


Mire 30 lettem már nem maradt senki. Elköltöztek, külföldre mentek, gyerek lett.

febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem a barátok hiányát, pár évig rossz volt az egyedüllét, ma már attól lennék rosszul ha a volt spanjaimmal kéne lógnom
febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én pont a nyaralással és utazással vagyok úgy, hogy ahhoz nem feltétlenül kellenek barátok. Én pont jobban szeretem a kötetlenséget,hogy azt nézek meg, amit akarok, megyek ahova akarok és nem kell másokhoz igazodni.
febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
9# De mit ér az egész, ha nincs kivel megosztani?
febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!