Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti szeretet? Leginkább...

Baráti szeretet? Leginkább fiú barátok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésemlenne, hogy a baráti szeretet szerintetek mennyire lehet közeli kötelék?


Ez alatt arra gondolok, hogy megölelni, esetleg együtt aludni, ilyesmi...?


Szerintetek mennyire gáz, vagy nektek is van olyan barátotok akivel ennyire közeli viszonyban vagytok?


És még egy valami, szerintetek egy batátot lehet testvér ként magad mellett éreszni?


Leginkább fiú barátságokra gondolok itt.



2019. júl. 2. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is szerettem volna olyan fiú barátot, akivel ilyen testvéri a kapcsolatom. Csak nincs sok ilyen, mint én. Ha találkoznék egy ilyennel, vértestvérré szeretném fogadni :)
2019. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Mi régebben a fiu barátaimmal gyakran aludtunk együtt volt hogy nem is ittunk semmi alkoholt, csak elvoltunk aztán hárman egy ágyban, nekem jólesett, hogy úgy éreztem szeretjük egymást. Aztán oersze mindenkinek lett párja és kikoptak ezek a dolgok...

22f

2019. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baráti kötelék a legszabadabb, legnyitottabb és legcsodásabb. Határ nincs benne, ti alakítjátok. Még a pusziszkodás is teljesen normális, testvéri. Fontos, hogy a tetteket milyen hitben éled meg, mit fejezel ki vele. Te adsz a cselekedeteknek értelmet. Lehet egy ölelés is romantikus, de nekem például szükséges ahhoz, hogy ne zárkózzam el. Bármit megtehetsz a te hited szerint.
2019. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ment mindenkinek a zold kez, en fiukent is vagynek egy ilyen mely baratsagra egy lannyal, lehet azert mert mindig vagytam egy lany tesora :D.. Ha bar nem volt ilyenben reszem de sokszor elonyosebb es szorosabb szerintem mint egy romantikus kapcsolat. Csak ritka ilyet talalni.
2019. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is vágynék lányként egy igazi fiú barátra, aki tényleg CSAK barát. De akár egy barátnőre is, akivel nincs meg a tipikus irigykedés, neked jobb a hajad, nekem szebb a fenekem stb dolog.

Van egy meleg fiú barátom, akivel jól kijövünk, de nagyon messze lakik, és ritkán talizunk.

2020. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Én a fiúbarátaimmal ölelkezni csak köszönéskor és elköszönéskor szoktam. Házibuli meg ilyen ottalvós bulik után már fordult elő, hogy egymás mellett aludtunk, de nyilván nem kezdtünk el éjszaka odabújni a másikhoz :D


26/F

2020. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen barátom, de én is szoktam ilyeneket képzelni, én szeretek megölelni embereket akiket szeretek, meg szeretem a testi közelséget, de elég rossz elfogadni, hogy nem lehet ezeket megtenni anélkül, hogy mást lássanak bele az emberek mint ami. Ha megölelek egy fiút akkor tuti meleg vagyok, ha egy lányt, akkor tuti akarok tőle valamit, mindenben a hátsó szándékot látja mindenki. :P

Volt olyan lány barátom, akivel megbeszéltük, hogy csak barátságot akarok tőle és azt mondta ő is tőlem, úgy viselkedtünk mint egy pár kb., kézen fogva mentünk, ölelkeztünk, néha arcra puszi is volt és én élveztem, mert olyan ártatlannak hatott az egész, csak így fejeztem ki, hogy szeretem őt mint embert és azt hittem ő is ilyen mentalitású. Aztán ő többet akart és ez így elhozta a barátság végét, mert már nem úgy tekintett ezekre a kis apróságokra mint én.


Szerintem a legtöbb ember vágyik ilyen barátokra, de mindenkiben ott van egy kis gátlás, amit a társadalmi normák okoztak.


21/F

2020. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!