Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet az az ember, aki...

Mit tehet az az ember, aki sosem kapott szeretetet, milyen élete lehet annak?

Figyelt kérdés

Ha nem talál “szövetségeseket” akikben megbízhat, hanem egyedül kell járja az útját, ha jót akar, mert pechére a környezetére ha támaszkodna, nem várná semmi jó.

Túl lehet ezt élni? Vagy a sok szorongás sírba rakja az embert


márc. 14. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Be kell vonzani a szeretet energiáit Gyermekem és hagyni, hogy a Jóisten a tenyerén hordozzon Téged. Szeretés van! 😍😍❤️❤️🤗🤗🤗
márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazán megszokni sosem lehet ezt a fajta életmódot, nem számít az sem ha valaki 10-20-30 évet él le így. Legjobb esetben is lesznek időszakok amikor nagyon magányosnak fogod érezni magad, más időszakokban meg teljesen biztos vagy magadban és azt mondod hogy "jobb nekem így, hozzászoktam már ennyi idő alatt". Valójában sosem szokod meg teljesen.

Jó hír mondjuk hogy lehet ezen enyhíteni, és fel lehet tartani egy aránylag egészséges életet így is, aktív életmódhoz nem feltétlen kellenek. A kreatív hobbik, vagy egy kisállat tartása például ezért is nagyon jók a magány lekűzdésére.

márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
1# A lepontozóknak is küldöm a szeretet energiákat. Az Univerzum titeket is nagyon szeret, annak ellenére, hogy leszavaztatok engem. 😊😊😊 Isten áldjon benneteket!
márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnagyobb nehézsége a szeretet elfogadás akkor, amikor aztan tényleg megkapja.

Van egy védekezés, amivel túlél, mégpedig az, hogy meggyőzi magát, hoyg jobb is volt ez így, hogy nem szerettek, nem is kéne, csak a baj jár vele stb. Tehát beállítja magának úgy mint egy negatív dolog csak hogy ne hianyozzon annyira.

Aztán amikor lenne olyan ember, aki kimutatná a szeretetét, akkor nem tudja elfogadni, elmenekül, mert akkor döbben rá igazából, hogy mi nem jutott neki, es akkor fáj úgy ténylegesen. Ehhez hozzáadódik hogy teljesen nem tud benne hinni, hogy tényleg van iylen ember, ezért ha van is ember aki szereti, retteg attól, hogy úgyse fog sokáig tartani. Ezek miatt mind inkább ő lép le, elmenekül akkor amikor épp közelebb kerülne a másikhoz egy kapcsolatban.

Olyan is lehet, hogy annyira nem bírja elviselni később a szeretetet amit egyszer tényleg megkapna, hogy a másikat üldözi el. Pl direkt elkehd úgy viselkedni ami a masik számára visszataszító, akár még bánthatja is a másikat.

Es ha megnézed ebből egy bazinagy paradoxon lesz, mert uyge egyszerre vágyik midnennél jobban arra hogy valaki szeresse, és egyszerre üldözi is el azonnal mert amikor aztán van akkor nem bírja elviselni.


Szóval ja.

El tudja b@szni az embert az, ha nem szeretik.

márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
4# Az a baj, hogy te túlracionalizálod a szeretetet. A szeretet szívből jön, nem emberi okoskodásból..
márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1


Te mit szívtál?

márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
6# Szeretetet + egy kis oxigént.. 😊😊😊
márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nehezen fogadja el az oleleseket, meg egyebeket. Tobb ido kell neki, hogy megbizzoj masikban
márc. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon nehezen fog megbízni az emberekben, ha egyáltalán fog.

Egyre zárkózottabb lesz.

A társaságokat is egyre jobban kerülni fogja.

Max a gyerekkora óta megszokott embereket fogja elfogadni.


És amíg meg nem éli azt, hogy ő most valóban boldog addig nehezen fogja elhinni h őt bárki is tudja szeretni.

De ezt egyre nehezebb lesz megtalálnia mert ismerkedni se nagyon fog.

márc. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 És ilyet hol írtam én a válaszomban? Hol állítottam, hogy okoskodásból jön?
márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!