Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érez még valaki ilyen ellentmo...

Érez még valaki ilyen ellentmondásosan?

Figyelt kérdés

Évek óta borzalmasan magányosnak érzem magam, de ha emberek közé megyek, akkor sokszor zavar a viselkedésük, szekunder szégyent érzek, vagy simán csak idegesítenek. Ha mégis olyan valaki nyit felém, aki nem idegesít, attól meg megijedek. A nagy társaságokat eleve nem szeretem, viszont szeretek egyedül lenni, örülök, hogy nem szól bele senki, hogy hová megyek, mit csinálok stb. Közben viszont hiányzik, hogy legyen társaságom.

Nem nagyon ellentmondásos érzések ezek? Érez más is hasonlóan?



ápr. 25. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzek évek óta

20f

ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok. Szeretnék társaságba is menni, de közben ha alkalmam van rá, irtózom az emberektől és legszívesebben hazarohannék.
ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok. Én inkább a párkapcsolatban érzem ezt mert nagyon szeretném ha lenne valakim de ha csak belegondolok hogy mindig hívnom/írnom kellene neki elmegy a kedvem is tőle:D
ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem 34 éves nöként, egyszer azért sírok,mert nincs társaságom,amikor meg valakikkel beszélgetek, és indulok haza, akkor meg alig várom, hogy egyedül legyek és magamban mondom, hogy Istenem végre vége a beszélgetésnek :D tehát társaságot sem szeretem már :/
ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van társaságom akkor érzem leginkább, hogy nem nekem való a társaság. Ettől még, mint ember igénylem a gondolataim megosztását.
ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologtól eltekintve velem is pontosan ez van. A "megijedés" helyett bennem olyankor az szokott lepörögni, hogy valószínűleg az az illető is hamar talál helyettem érdekesebbet, jobbat, vagy el is feledkezik rólam.
ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Nagyjából ugyanígy érzek én is.


30fm

ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha társaságba megyek, ott meg kell küzdeni a nem kívánatos személyekkel is, mint pl. a barátnők, bumburnyák idióta haverok. Konkrétan velük kell versenyezni a figyelemért.
ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!