Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megérinitt beszélgetni másokka...

Megérinitt beszélgetni másokkal? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
máj. 23. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki nagyom szeretne velem beszélgetni mondjuk valamelyik kérdésem vagy válaszom alapján akkor nem ellenkezeky mert vannak itt normális emberek is, de én nem teszem meg az első lépést mert nagy eséllyel valami idiótába fogok belebotlani.
máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bolognai a kedvencem ***** válasza:
95%

Szerintem nem.


A legtöbb ember egy idő után úgy sem válaszol, főleg akkor, ha megnyílsz. (Persze kérdésre válaszolva, nem úgy hogy magadtól.)


Azaz igazság, hogy mindenki szarik mindenkire és bár meg lehet ismerni olyat akiben vannak értékek, de a legtöbb esetben csak csalódni fogsz és újra és újra tudatosul benned az amit eddig is tudtál.. kb..


Szóval mindenki dőntse el maga, hogy a sok rossz megéri-e azt a kevés jót..


Nőként még rosszabb lehet a helyzet.. mert úgy még napi szinten kapod a hülyeséget a válaszaidra.

máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve mit értünk beszélgetés szempontjából az alatt, hogy "megéri"? Milyen szempontból éri meg? Milyen anyagi, eszmei, elméleti hasznot vársz tőle?
máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden további nélkül. 🙂
máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem, mert megszakad hamar...
máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig (ez az ötödik aktív évem) nagyon elenyésző számban voltak csak pozitív élményeim, tapasztalataim az itteni levelezéseket tekintve. Azokból kiindulva (nekem) nem éri meg itt beszélgetni, levelezni másokkal, amennyiben barátokat szeretnék találni, vagy "csak" egy jót beszélgetni. Vagy egyszer csak szó és bárminemű előjel nélkül szívódik fel a másik fél, vagy pár üzenet után elvárja, hogy odautazzak hozzá, hogy találkozzunk.. és kiakad, ha nemleges választ kap, mondhatom én bármilyen szépen, kedvesen.


1-2 ember volt, aki 1-1 adott témát szeretett volna velem kicsit részletesebben kivesézni, és nem a kérdése alatt, amit teljesen normálisan meg is tettünk privátban. Pozitív csalódás volt. Egyikükkel szépen körbejártuk a témát, szerintem mindkettőnknek remek gondolatai voltak, aztán, mikor elég választ kapott, megköszönte a lehetőséget és elköszönt. Ilyent addig még nem is láttam itt, szóval mindenképp remek volt ilyen esettel is találkozni.


Az összes többi beszélgetés vége vagy ghosting lett az irányomba, vagy elküldött melegebb tájra, amiért nem szerettem volna annyira hamar találkozni. Szóval úgy vagyok vele, amit előttem is írtak, hogy annyi rossz nem éri meg a fikarcnyi jót.

máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!