Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden nap teszem a dolgom...

Minden nap teszem a dolgom főzök vasalok mosok gyereket nevelek de jól jönne valakikkel megoszthatni a gondjaim vagy épp tapasztalataim. Van itt olyan anyuka aki ugyanigy van? Magányos és szeretne csak kicsit beszélgetni valakivel?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisbabám van nagyon boldog az életem, csak nincs kivel nagyon beszélnem a férjemen kivül.A barátaim eltávolodtak tőlem mikor terhes voltam igazából nemértem mi oknál fogva.A férjem meg vagy dolgozik vagy ha van ideje kicsit velünk van vagy éppen elmegy kicsit kikapcsolódni.Ami lényegében nem baj a baj az,hogy én ezt nem nagyon tehetem.

2013. ápr. 30. 19:07
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azok akkor nem is voltak a barátaid. sajnos tudom miről beszélek, mert én is így jártam:( nem szoktatok játszótérre menni? én ott töltődöm fel, mert nekem is nagyon hiányzik a társasági élet:)
2013. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jatszoteren szoktak a kismamak ismerkedni
2013. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

"ha van ideje kicsit velünk van vagy éppen elmegy kicsit kikapcsolódni."

Ez nagyon furán hangzik...miért nem veletek van munka után, miért csak "kicsit"?

2013. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járj el baba-mama klubba, ha van ilyen a környéketeken.
2013. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, csak Én a beteg gyermekemmel vagyok itthon."barát" úgy néz ki másoknak mást jelent mint nekem.Az Én férjem is mindig dolgozik. De Ő nem megy el nélkülünk sehova kikapcsolódni.Örül ha velünk lehet.Csak a munka miatt, ez nagyon kevés idő. 21, 17, 14, évesek a fiaim. Ha van kedved beszélgethetünk.
2013. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!