Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlöletet érzek a női nem...

Gyűlöletet érzek a női nem iránt mert rossz tapasztalataim vannak velük szemben. A megbocsátásra képtelen vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Átvertek, lealáztak, kigúnyoltak stb...
2012. febr. 19. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Menj külföldre csajozni, a magyar nők igényei erősen el vannak szállva.
2012. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ha foglalkozol a temaval, annal rosszabb lesz.

Mert ha majd megint megtetszik valaki allandoan a negativ dolgokra fogsz koncentralni es ez megakadalyozhat abban hogy normalis kapcsolatokat teremthess a nokkel.

Hesegesd el ezt a sz@rsagot a fejedbol, torekedj arra hogy minel gyakrabban elj tarsasagi eletet es soha ne az legyen a celja hogy felszedj valakit.Hanyagold a noi nemet egy idore gondolatban es gyakorlatban is.

En ezt tudom tanacsolni mert hasonlo cipoben jartam es nekem ez segitett(29/f)

Ezen kivul erdemes felismerni azt a tenyt hogy a ferfiak es nok maskepp elnek meg bizonyos dolgokat es mas szempontok alapjan dontenek;ha ez sikerul akkor a noi nem nem is lessz olyan nagy rejtely.

Sok sikert!

2012. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
100%

Minket nőket is számtalanszor átvernek, becsapnak, kihasználnak a férfiak. Egy nő ráadásul sokkal érzékenyebb, sebezhetőbb, mint egy férfi. Mégis mindig talpraállunk, és ha felbukkan egy újabb pasi, megint hiszünk neki, mert hinni akarunk abban, hogy igenis van kivétel.

Ahogy a nők között is van kivétel. Ne általánosíts, nem minden nő olyan, mint akikkel eddig összehozott a sors.

Eddig nem volt szerencséd, csupa ilyen szemétládát fogtál ki. De ezért még ne gondold azt, hogy mind ilyenek vagyunk, mert nem. Kell most neked egy kis idő, amíg csillapodik a haragod, de majd meglátod, egy idő után már újra vágyni fogsz arra, hogy legyen egy társad. Hiszen ez az élet rendje. Nem gyülölködhetsz egész életedben.

Azoknak, akik ilyen mélyen megsebeztek, nem kell megbocsátanod, de túl kell lépned a sérelmeken. Használd fel ezeket a keserű tapasztalatokat arra, hogy levonod a tanulságot, és máskor óvatosabb, körültekintőbb legyél a párválasztásban. Ne tegyél olyat, ami miatt kigúnyolhatnak, megalázhatnak, ne szolgáltasd ki az érzelmeidet idő előtt.

Szívből kívánom, hogy mielőbb meg tudj békélni a női nemmel a történtek ellenére is, és találd meg azt a valakit, akit neked rendelt a sors.

2012. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
az elsőnek igaza van. de egyébként meg tudlak érteni, én így vagyok a férfiakkal. amúgy legyél búza.
2012. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fujj én utálom a búzákkat én szerintem a magyar nőknek nincs semmi bajuk De a külföldiek is jók.Kivéve:osztrák,német mikor ott vagyok nincs ott jó csaj egy sem!
2012. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!