Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem, hogy ne...

Mit kéne tennem, hogy ne ijesszen meg saját magam?

Figyelt kérdés

Én egy alapjába véve erős ember vagyok..Mindig kitartok és sosem sírok, vagy csak akkor ha nagyon nagy gáz van vagy még akkor se és inkább visszatartom..

Most meg..elbőgtem magam akkor mikor felidegesített apám, mikor beszéltem barátnőmmel, hogy mennyire fájt az amit csinált velem, hogy szarban hagyott. Most valahogy így érzek:

"Az érzés amikor sokkal jobban szeretsz valakit annál, hogy elengedd..Amikor miatta sírsz mert nincs veled..Amikor szarban hagy, de te mégis próbálsz mellette lenni..Mikor mindent a fejéhez vágsz mert már nem bírod..Mikor azt mondja változtat..De mi van ha mégsem?..Mi van ha megint szarban hagy? Mi van ha megint eltűnik napokra?Hetekre?Hónapokra? vagy akár évekre? Mi van ha megint olyan lesz mint régen..Mi van ha sosem leszünk már barátok? Mi van ha megint összedől minden és egyedül maradok? Mi van ha megint annyira kiborulok idegileg, hogy saját magamtól megijedek? Fáj..nem kívánom, hogy neki is ennyire fájjon mint nekem..de ha fele ennyire vagy negyed ennyire is fáj..remélem azért néha gondol rám..majd ha nem leszek..Majd ha nem lesz aki keresse, majd ha nem lesz a szomszéd akire számíthat...Majd ha nem lesz már az a balga ember aki menjen utána..majd ha egyszer mindennek vége..ha betelik a pohár és elhagyom az életet..

Majd akkor talán eszébe jutok néha."


Megijeszt, hogy sírok..Megijeszt saját magam..és ez nem normális dolog..Sosem sírtam ennyit mint az elmúlt egy héten..SOHA..

Erős ember vagyok akik mindig mindent megold..még azt is amit nem lehet..erre tessék..kiborulok..nem tudom mért vagy hogyan..


2013. máj. 20. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne sírjál.

Légy férfi.

Lépj túl a barátnődön.

Szerezz új barátnőt.

Vagy több barátnőt.

2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

A volt legjobb barátnőm hagyott a szarban amikor nem kellett volna.

2013. máj. 20. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pont azért sírtál ennyit,mert soha nem sírsz és most kijött egyben. Én is erős ember vagyok..de néha van hogy annyi feszültség felgyülemlik már bennem hogy még 1 plusz kis szarság történik és elbőgöm magam,de aztán utána sokkal jobb lesz.
2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz valaki "erös", hogy nem sír illetve mindent magába fojt. Ez nagyon rossz szokás/tulajdonság, egy ideig lehet, hogy müködik, aztán egyszerre nem megy tovább, és a végén idegösszeomlás lesz belöle.


Ha probléma van, azt nem "visszatartani" kell, hanem megbeszélni, lerendezni, ha szomorúság ér, akkor nyugodtan sirni - igy nemgyülik fel benned a feszülség és nem "robbansz" valamikor.

2013. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tudod, néha jót tesz a sírás. "Megtisztít" és nem csak idézőjelben. A "Mi van ha..." kezdetű mondatokat meg elfelejteném csak jobban ijesztgeted magad vele. Csak a jóra gondolj. Az élet megy tovább, és minek szomorúan élni, ha lehet boldogan is :). És a végére egy mondás amit remélem felvidít:"Az élet olyan mint az ásás:Útba esik néhány gyökér, de azoknak odacsapsz lapáttal és minden mehet tovább" Szóval éld csak nyugodtan tovább az életet. Ha elmennél biztos hiányoznál valakiknek. :)
2013. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túlságosan nagy mércét állítok magamnak azzal, hogy "akkor vagy erős ha nem látják rajtad, hogy fáj"..és ez néha sok..sokkal több mint amit egy átlag ember elbír viselni..Nagyon kevés ember látott engem akkor mikor épp összeomlottam..vagyis csak egy ember...és ő most nincs itt mikor "kellene"..ez bánt.. Túl erősnek akarom mutatni magam mikor igazából gyenge ember vagyok..ezek szerint..
2013. máj. 20. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Attól, hogy írsz nem vagy gyengébb. Attól, hogy nem sírsz nem vagy erősebb.. Sőt, akik mindig magukban tartják az érzelmeiket, azok gyengébbek. ÉN régebben nagyon könnyen sírtam, és nagyon jól esett mert olyan mint egy lelki megtisztulás. De aztán valaki elvette a könnyeim, és azóta képtelen vagyok sírni bármi is történik.
2013. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ez furi, én is azt hittem az írás alapján hogy fiú vagy. egy lány ritkán szokott ilyen keménynek mutatkozni, és ezt nem is várja el senki. nyugodtan sírd ki magadból a bánatod, ez segít elengedni. én is csalódtam "legjobb barátokban", de ez nem azt jelenti, hogy másoknak nem adom meg az esélyt, hogy megismerjenek. tény, hogy nem érdekelnek túlzottan az emberek, nem keresem a barátságokat. talán pont ezért, mert hiábavalónak látom valakihez közel kerülni hogy utána eltűnjön az életemből. szerezz egy kutyát, ha még nincs, el se hiszed mennyit tud segíteni. és általa új embereket is megismerhetsz.
2013. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valakinek muszáj keménynek is lennie..ha összedől minden..tartani kell valakinek az alapot..az a valaki én lettem..meg aztán, nem szeretném ha valaki gyengének látna..


Van 2 kutyám! :) és 1 cicám is.:) Tényleg sokat tudnak segíteni.:) ♥

2013. máj. 21. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:
ne nézz tükörbe
2013. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!